دانلود فیلم ایرانی سورنجان با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم سورنجان بعد از پخش شبکه نمایش خانگی اضافه می شود

این فیلم در مرحله اکران قرار دارد.

***

 

توضیحات تکمیلی درباره فیلم :

عنوانی دیگر از هنر و تجربه با نامی جذاب وارد سینما شده است . این سینمایی به کارگردانی محمدرضا رسولی و تهیه کنندگی هادی علی محمدی یکی از تهیه کننده های باتجربه این عرصه  در سال 1397 ساخته شده است که در نهایت بعد از یک سال حال در حال اکران در برخی سینماهای کشور است.

نمیتوانیم بگوییم که تا الان آثار سینما هنر و تجربه مورد مقبول و استقبال قرار نگرفته است اتفاقا دقیقا عکس این ها رخ داده است چرا که هنرمندان با استعداد زیادی در این عرصه شوکوفا شده اند و توانسته به موفقیت های حتی بین المللی زیادی دست پیدا کنند.

مضمون این فیلم کاملا اجتماعی بوده و بیانگر مشکلات قشر دیگری از جامعه به زبان سه دوست قدیمی است . این فیلم درباره سه شخص است که با یک دیگر در گذشته همکلاسی بوده اند و حال بعد از مدت زیادی در یک خانه ی مرموز با هم ملاقات می کنند جایی که اتفاقات ناگوار رخ می دهد.

آخرین اخبار فیلم: این فیلم تقریبا دو هفته است که در اکران سینما قرار گرفته است و تا کنون نمره مثبت متقدین را نیز دریافت کرده است و مخاطبین زیادی را میخکوب خود کرده است و باید دید آیا میتواند همین روند را در ادامه اکران خود داشته باشد یا این دیگران رقیبان از این فیلم پیشی خواهند گرفت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

 

عوامل فیلم :

1- کارگردان : محمدرضا رسولی

2- تهیه کننده: هادی علی محمدی

3- نویسنده: صحرا رمضانیان

4- مدیر فیلمبرداری: علی عظیم زاده طهرانی

5-تدوین: روح الله انصاری

6- میلاد کی مرام ، بهیندخت ولیان ، مهدخت مولایی ، امیربهادر اورعی


پخش آنلاین تریلر فیلم: 


تصاویری از فیلم:

دانلود فیلم سورنجان

دانلود فیلم سورنجان

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه