دانلود فیلم سوم شخص غایب با لینک مستقیم

دانلود با سه کیفیت 480/720/1080

تریلر فیلم و توضیحات اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم سوم شخص غایب

فیلم به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد می باشد که نویسندگی اثر را نیز خود به عهده داشته است . داستان فیلم درباره ی کودکان و نوجوانان است . مشکلاتی که دارند دغدغه ها و دردسر هایشان . فیلم یکی از کم هزینه ترین فیلم های سینمای ایران است که از نمایش خانگی پخش شده است . کارگردان اثر آقای وحید نیکخواه آزاد که توانسته به خوبی یک فیلم نامه ی کم نقص را برای داستان این چنینی بنویسد یک هنرمند واقعی است که بدون هیچ ادعایی فیلم را از نمایش خانگی نه سینما های کشور منتشر نمود .

 

داستان کلی فیلم از این قرار است که نوجوانی درس هایش را مردود شده است حالا پدرش می خواهد جلوی مدرسه رفتن او را بگیرد . دوستانش سعی دارند به او کمک کنند و جلوی این اتفاق را بگیرند و دست به هر کاری می زنند تا به او کمک کنند . حتی معاون و مدیر مدرسه نیز پا در میان می گذارد که جلوی ترک تحصیل این فرد را بگیرد اما پدرش سخت مخالف است که …

 

کارگردان این اثر که از سال 1364 پا به عرصه ی فیلم سازی گذاشته است اکنون با یک فیلم در ژانر اجتماعی – کودک و نوجوان قدم گذاشته است . این کارگردان آثار موفقی از جمله گنجشکک اشی‌ مشی / فرزندخوانده / دیو و دلبر و … را کارگردانی کرده است . فیلم علاوه بر اینکه جنبه های آموزشی مانند دوستی و رفاقت / مهربانی / همدلی / انسانیت و … را بازگو می کند توانسته به یکی از اثار موفق این کارگردان تبدیل شود و نظر مردم را به خود جلب کند .

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :وحید نیکخواه آزاد

نویسنده :وحید نیکخواه آزاد

تهیه کننده :وحید نیکخواه آزاد

بازیگران :اکبر دباغیان ، مرتضی حسینی ، حسین غیابی ، فرید صلواتی

بازیگران نوجوان: اکبر دست رنج ، ایلیا جعفری ، بنیامین عامری

فیلمبردار : محمدرضا سکوت

تدوین : نوید نیکخواه آزاد

 

گالری تصاویر

دانلود فیلم شخص سوم غایب

وحید نیکخواه آزاد کارگردان فیلم

 

تریلر آنلاین فیلم سوم شخص غایب

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه