دانلود فیلم سگ ها دیشب نخوابیدند

سگ ها دیشب نخوابیدند، فیلمی ضد جنگ است و بخش هایی از جنگ شوروی با طالبان و اشغال افغانستان توسط آمریکا نیز پرداخته می شود.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید سگ ها دیشب نخوابیدند با لینک مستقیم کیفیت بالا

بزودی فیلم کلید زده می شود

لینک دانلود فیلم سگ ها دیشب نخوابیدند بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

این فیلم محصول دو کشور ایران و افغانستان است و قرار است آن را کارگردان افغانستانی رامین رسولی و به تهیه کنندگی سیاوش حقیقی که یک فیلمساز مستقل ایرانی است بسازند. این دومین همکاری رسولی و حقیقی در حوزه مسائل افغانستان است فیلم قبلی آنها با نام لینا هنوز اکران نشده است.

دومین فیلم رسولی در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار بزودی در اردیبهشت ماه فیلمبرداری آن آغاز شود که بیشتر تصویر برداری آن در ایران و اطراف شهر مشهد و بخش هایی از آن در کشور همسایه افغانستان انجام می شود.

بیشتر بازیگران فیلم از میان هنرمندان افغانستانی خواهند بود، حقیقی و رسولی قصد دارند این فیلم را در حد استاندارد های بین المللی بسازند و آن را برای حضور در جشنواره های معتبر خارجی آماده نمایند.

قرار است در فیلم به جنگ شوروی و طالبان و حضور نیرویهای آمریکایی نیز پرداخته شود و طبق اعلام صاحبان اثر مدت فیلمبرداری کار حدود دو ماهی به طول خواهد انجامید در تیم فنی فیلم عواملی از دو کشور حضور دارند. در مورد داستان، بازیگران، تصاویر و جزئیات بیشتر فیلم به محض دریافت اطلاع رسانی خواهیم نمود.

سیاوش حقیقی این اواخر فیلم سینمایی خون خدا را تهیه کنندگی کرده است که بعد از حضور در جشنواره فیلم فجر حالا در نوبت اکران است و طبق اعلام حقیقی منتظر زمانی مناسب برای اکران موفق فیلم است.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : رامین رسولی

2- تهیه کننده : سیاوش حقیقی

3- نویسنده :

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های تهیه کننده فیلم :

دانلود فیلم سگ ها دیشب نخوابیدند رامین رسولی

دانلود فیلم سگ ها دیشب نخوابیدند رامین رسولی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید