دانلود فیلم سیم آخر

سیم آخر، فیلمی در ژانر اجتماعی است که به تازگی مجوز ساخت آن صادر شده است و قرار است غلامرضا یارخلجی برای اولین فیلم بلندش آن را کارگردانی نماید.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید سیم آخر با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت صادر شده است

لینک دانلود فیلم سیم آخر بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

غلامرضا یارخلجی تا کنون چند فیلم ویدئویی و تله فیلم ساخته و این اولین فیلم سینمایی بلند او محسوب می شود، که به تازگی پروانه ساخت آن را دریافت نموده است. یک فیلم ویدئویی به همین نام را صادق کرمیار ساخته است.

فیلمنامه این فیلم سینمایی را هم سامان زرهونه نوشته است که در سوابق هنری ساخت یک فیلم کوتاه با نام پنجاه ساعت را در کارنامه خود دارد، از دیگر سوابق او اطلاعی در دست نیست.

اما مهمترین و مشهور ترین فردی که به عوامل ساخت این فیلم اضافه شده است فرشته طائرپور تهیه کننده با سابقه سینمای ایران است که کلی سابقه فیلمسازی در سمت های مختلف دارد که تهیه کنندگی بخش اصلی آن است.

خانم طائرپور البته 10 سالی هست که بعد از ساخت فیلم آینه های روبرو که ان هم ساخته یک کارگردان فیلم اولی بود حالا قصد ساخت یک فیلم دیگر با یک کارگردان جوان دیگر را دارد.

از عوامل پشت دوربین و همچنین بازیگران این فیلم و حتی خط داستانی فیلم خبری در دست نیست اما بزودی با آغاز پیش تولید روند ساخت فیلم شکل جدی تری به خودش خواهد گرفت و اخبار بیشتری منتشر خواهد شد.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : غلامرضا یارخلجی

2- تهیه کننده : فرشته طائرپور

3- نویسنده : سامان زرهونه

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های تهیه کننده فیلم :

دانلود فیلم سیم آخر غلامرضا یارخلجی

دانلود فیلم سیم آخر غلامرضا یارخلجی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید