دانلود فیلم ایرانی جدید شادروان با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت صادر شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی شادروان :

حسین نمازی متولد 8 اسفند 1360 در تویسرکان، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. حسین نمازی فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی «آپاندیس» در سال 1395 آغاز کرد و جایزه بهترین فیلمنامه از جشنواره بین‌المللی فیلم مونترآل در سال 2017 را برای این فیلم کسب کرد. او بعد از فیلم سینمایی «آپاندیس»، سریال «حوالی پاییز» را برای تلویزیون ساخت.

عباس نادران، فرزند الیاس نادران _نماینده مجلس_ تهیه‌کنندگی «شاه کُش» را در کارنامه دارد. نادران که سابقه تهیه مستندهای مذهبی را داشته، اکنون در مقام تهیه‌کنندگی یک فیلم سینمایی ظاهر شده و همین موضوع پرسش‌هایی را در خصوص چگونگی صدور پروانه تهیه‌کنندگی این فرد و جذب سرمایه چند میلیاردی برای این فیلم مطرح کرده‌است.

حسین نمازی فیلمنامه‌نویس و کارگردان ایرانی در گفتگو درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: طرحی در ذهن داشتم که مدت‌ها درگیرم کرده بود و به دلیل مشغله‌های دیگر، فرصتی نداشتم تا روی آن کار کنم به همین دلیل باتوجه به اینکه اکنون مجبور هستیم در خانه بمانیم، آن طرح را نوشتم.

وی افزود: عنوان این فیلمنامه سینمایی «شادروان» است و برای نوشتنش به دنبال فرصتی بودم که بی دغدغه آن را بنویسیم و خوشبختانه در این مدت با فراغ بال توانستم بنویسم و روی آن تمرکز کنم.

نمازی درباره تولید و ساخت این فیلمنامه تشریح کرد: اکنون هیچ پیش فرضی درباره تولید آثار نداریم زیرا مشخص نیست که این بیماری تا چه زمانی قرار است در این مملکت وجود داشته باشد البته که تعهداتی در کارهای دیگر دارم و در ابتدا باید به آن‌ها رسیدگی کرد و البته باید شرایط و مکان دل‌خواهم را برای ساخت آن پیدا کنم.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- نویسنده و کارگردانی : حسین نمازی

2- تهیه کننده: عباس نادران

3- طراح چهره پردازی:

4- مدیر فیلمبرداری:

5- طراح صحنه و لباس:

6- مدیر تدارکات:

7- روابط عمومی:

8- عکاس:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم شادروان با کیفیت عالی

دانلود فیلم شادروان با کیفیت عالی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه