دانلود فیلم ایرانی جدید شاه ماهی با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم در مرحله فنی قرار دارد + تصاویر افزوده شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی شاه ماهی :

نادر مقدس متولد 1337 آمل است. وی فعالیت هنری خود را از دوران نوجوانی آغاز کرد و به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافت و به تدریس در زمینه موسیقی پرداخت و فعالیت فیلمسازی خود را از همین مرکز آغاز و سال ها بعد موفق به ساخت چندین فیلم کوتاه 16و 35 میلیمتری از جمله «کوره های آتش» شد.

او همچنین در عرصه کارهای تلویزیونی نیز به فعالیت پرداخت و در دو مجموعه تلویزیونی «دومین انفجار» و «تنگنا» حضور پیدا کرد. فیلمنامه نویسی، مدیریت تولید و دستیاری بخشی دیگر از فعالیت های مقدس را تشکیل می دهد.

نادر مقدس که پیش از این به عنوان کارگردان در فیلم سینمایی “شور عشق” فعالیت داشته است و نقش پررنگی در پیشرفت و به شهرت رسیدن بهرام رادان و مهناز افشار دو بازیگر نقش اصلی این فیلم داشته است، در این فیلم نیز از بازیگران نوجوان و جوان آموزش دیده و مستعد که تاکنون بر پرده سینما ظاهر نشده اند، استفاده کرده است.

انتخاب بازیگران فیلم بدون فراخوان و سر و صداهای مرسوم انجام گرفته است و اکثر بازیگران این فیلم ترکیبی از هنرجویان جوانان و نوجوانانی می باشند که تاکنون جلوی دوربین نرفته اند و پیش از این فقط تجربه اجرای صحنه را با نادر مقدس داشته اند.

البته شایان ذکر است که در این فیلم در کنار این بازیگران جوان، دو تن از بازیگران مطرح و با سابقه کشور یعنی فریبا کوثری و همایون ارشادی نیز به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلمی پر انرژی و متفاوت از نادر مقدس است که داستان تلاش برای رسیدن به آرزوها است و در آن به مسائل و مشکلات مربوط به نوجوانان و جوانان 17 و 18 ساله پرداخته شده است. تولید فیلم سینمایی از مردادماه 1398 کلید خورد و فیلمبرداری این فیلم در لوکیشن های مختلفی از جاده ها و جنگل های شمال کشور و همچنین تهران و اطراف آن انجام گرفته است.

 

دانلود فیلم شاه ماهی با لینک مستقیم رایگان

دانلود فیلم شاه ماهی با لینک مستقیم رایگان

 

عوامل ساخت و تولید :

کارگردان: نادر مقدس

تهیه کننده و نویسنده فیلمنامه: افسانه منادی

مدیر فیلمبرداری: حسن اسدی

صدابردار: فرشید احمدی

مجری طرح: ناصر مقدس

مدیر تولید: مهدی حیدری

دستیار اول و برنامه ریز: بیژن حجازی

دستیار دوم: حسین گودرزی

منشی صحنه: مژگان مظاهری

عکاس: مژده مرادی

طراح گریم: محمدرضا قومی

سرپرست گریم: مهدی شعبانی

طراح لباس: سمیه سنقری

مدیر تدارکات: علی بهرام

تصویربرداری پشت صحنه: ری را حیدری

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه