دانلود فیلم ایرانی جدید شب، داخلی، دیوار با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمبرداری فعلا متوقف شده است

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی شب، داخلی، دیوار :

وحید جلیلوند پس از چهار سال دوری از کار با نوشتن فیلمنامه جدید و دریافت مجوز ساخت حالا سومین فیلم را جلوی دوربین برده مدتی به خاطره خستگی استراحت کرد اما شایع شد که او مبتلا به کرونا شد که تکذیب شد.

علی برادر وحید در سمت تهیه کنندگی آثار او ظاهر شده اند البته علی آقا کارهای دیگری نیز انجام می دهد او پیشتر در فعالیت هایش شریک داشته است اما حالا به صورت مستقل عمل میکند.

سعید داخ و امیر آقایی سومین همکاریشان با برادران جلیلوند است همین این دومین هم راهی با بازیگر توانمند سینما نوید محمدزاده بوده است.

نوید محمدزاده هنرمند نام آشنا که کلی جوایز را از آن خود کرده او در حالی مشغول فیلمبرداری این فیلم بود و بازی اصلی مرد نیز بود به ویروس کرونا مبتلا شد و در قرنطیه خانگی به سر می برد البته حال رو بهبود است.

نقش اول زن این فیلم سینمایی توسط «دایانا حبیبی» که ملیتی ایرانی-گرجستانی دارد، ایفا می‌شود.«دایانا حبیبی» که اولین تجربه بازی در سینما را خواهد داشت، پیش از این از شاگردان وحید جلیلوند بوده است.

طبق اعلام وحید جان با عادی شدن شرایط تصویربرداری از سر گرفته خواهد شد او امیدوار است که این فیلم هم مثل آثار قبلی او در جشنواره های مختلف به درخشد.

 

دانلود فیلم شب، داخلی، دیوار بدون سانسور

دانلود فیلم شب، داخلی، دیوار بدون سانسور

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

نویسنده و کارگردان: وحید جلیلوند

تهیه کننده: علی جلیلوند

مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: نغمه دانش آشتیانی

مدیر تبلیغات: امیرحسین بزرگ زادگان

 

 

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه