دانلود فیلم شمارش معکوس (countdown 2019) با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت عالی و حجم کم

Download new movie Countdown for direct

همراه با تریلر و تصاویری از فیلم

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم countdown 2019

فیلم به کارگردانی Justin Dec در ژانر ترسناک – علمی تخیلی – ماوراءالطبیعی می باشد که محصول ایالات متحده ی امریکا است . فیلم دارای داستانی زیبا و جذاب و ظاهری مورد قبول دارد که از نظر من داستان خاص و جذاب است . داستان فیلم از این قرار است که کورتنی به یک مهمانی توسط دوستانش دعوت می شود . در آنجا کورتنی را مجبور می کنند که یک نرم افزار که جهت نشان دادن باقیمانده ی عمر شخص است را نصب کند . او که به این چیز ها اعتقادی ندارد و اصلا میگوید دروغ است و … مجبور میشود نرم افزار را نصب کند البته برای خودش هم جالب می شود. نرم افزار طول عمر زندگی او را سه روز نشان می دهد . کورتنی ابتدا می ترسد اما سپس باز می گوید که نرم افزار دروغ است اما ته دلش باز ترس وجود دارد .

 

دوستانش سوار ماشین می شوند که از مهمانی بروند اما کورتنی قبول نمیکند و به دلیل اینکه می بیند راننده مست است . بعد از سوار نشدن به ماشین نرم افزار پیامی برای او میفرستد که قانون برنامه را نقض کرده ای و باید سوار ماشین او می شدی! او وقتی به خانه میرسد …

 

داستان فیلم جذاب و زیباست و احتمالا بعد از خواندن داستان فیلم دوست دارید این فیلم را ببینید . در PostTrak فیلم نمره ی 3 از 5 را دریافت کرد و در Rotten Tomatoes نمره ی 4.1 را دریافت کرد که نمره ی متوسط است . دلیل این نمره را نداشتن صحنه های طنز و کمدی بیان کردند.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Justin Dec

نویسنده: Justin Dec

تهیه کنندگان : John Rickard , Zack Schiller , Sean Anders , John Morris

 

تصاویری از نمای فیلم

 

پوستر دوم شماره معکوس

 

تریلر آنلاین فیلم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه