دانلود فیلم شنای پروانه

اولین ساخته محمد کارت است که بیانگر مشکلات اجتماعی ایران در قالبی کاملا متفاوت است و ماجرای فیلم از شنای پروانه در جنوب تهران آغاز می گردد...

دانلود فیلم ایرانی شنای پروانه با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم شنای پروانه مدتی بعد از اتمام اکران اضافه خواهد شد

تاریخ اکران و زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

***

 

توضیحاتی درباره فیلم شنای پروانه :

شنای پروانه نام اولین فیلم محمد کارت در حرفه سینما است که خود کارگردانی این اثر را به عهده گرفته است و از رسول صدر عاملی به عنوان تهیه کننده این اثر یاد می شود. این سینمایی مرحال تولید و فیلم برداری خودرا پست سر میگذارد.

مسلما نام محمد کارت را بیشتر در مستند سازی به عنوان کارگردان دیده ایم از جمله کاره های او میتوان به مستند ذره بین نیز اشاره کرد شروع فعالیت هنری محمد کارت در زمینه بازیگری و کارگردانی تئاتر از سال ۱۳۷۹ بوده و فارغ‌التحصیل هنرستان هنرهای نمایشی، لیسانس کارگردانی سینما و عضو پیوسته خانه سینمای ایران است.

شاید کارگردان اولین کاره خود را در صنعت فیلم سازی انجام بدهد اما سایر عوامل به علاوه بازیگران مطرحی که انتخاب شدند سنگینی وزن این سینمایی را در ترازو به سمت خود می کشاند و شاید همین دلایل موجب شود که شنا پروانه یک پر مخاطب شود و در اکران خود مورد استقبال قابل توجه ای قرار بگیرد.

اخبار ساخت شنای پروانه: نکته جالب راجب فیلم برداری این فیلم چراغ خاموش بودن آن است چرا که فیلم برداری اوایل این سینمایی در سکوت خبری کامل بود و محمد کارت ترجیح داد ابتدای کار خود را در آرامش آغاز کند و سپس وقتی فیلم برداری آن به جنوب تهران کشیده شد تازه عده ای از خبرنگاران رسانه را متوجه این امر ساخت.

 

دانلود فیلم شنای پروانه با لینک مستقیم

 

عوامل ساخت فیلم شنای پروانه:

1- کارگردان: محمد کارت

2- تهیه‌کننده : رسول صدرعاملی

3- نویسندگان :حسین دوماری و پدرام پورامیری

4- مجری طرح: سیدمازیار هاشمی

5- مدیر فیلم‌برداری:سامان لطفیان

6 – مدیرصدابرداری:مهدی صالح کرمانی

7- مدیر تولید:سعید هاشمی


تصاویری از بازیگران فیلم شنای پروانه :


بخش دانلود رایگان