دانلود فیلم شهربازی

فیلم جدید و کوتاه شهربازی داستان این مینی فیلم درباره یک زوج است که یک فرزند هم دارند و در بزرگ کردن او درگیر مشکلات متفاوتی هستند....

دانلود رایگان فیلم ایرانی شهربازی با لینک مستقیم و حجم کم

این فیلم در مرحله اکران است

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از فیلم اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره فیلم شهربازی :

شهر بازی نام یک فیلم کوتاه است که به کارگردانی کاوه مظاهری و تهیه کنندگی مشترک وی با سروش سعیدی و پویان صدقی به تازگی ساخته شده است و جشنواره های بین المللی گوناگونی شرکت کرده است و گام اول راه محکم برداشته است.

میتوان گفت این سینمایی یک محصول مشترک از ایران و کانادا است این فیلم همچنین در جشنواره فیلم فویل ایرلند حضور خواهد داشت که مورد تاییدیه اکامی اسکار می باشد برندگان این جشنواره به عنوان نامزد های اسکار 2021  معرفی خواهند شد و موفقیت های گوناگونی دیگری را بدست می آورند.

مضمون فیلم کاملا اجتماعی است و درباره زندگی یک خانواده کوچک است که درگیر مشکلات متعدد خود هستند و در این بین باید وقتی برای بزرگ کردن فرزند خود نیز بگذارند این فیلم در ابتدای راه موفقیت های زیادی بدست آورده است و مخاطبین زیادی را مورد توجه قرار داده است.

اخبار ساخت : اکثر مواقع فیلم های کوتاه با بودجه کم ساخته می شوند و برخی از آن ها با همین امکانات کم در ساخت باز موفقیت هایی بسیاری را بدست می آورند به خصوص فیلم های کوتاه ایرانی که همیشه پرچم داره کشور ایران در جشنواره های بین المللی بوده اند این فیلم هم باید یکی از آن ها دانست.

 

شهربازی با لینک مستقیم

دانلود فیلم شهربازی با لینک مستقیم

 

عوامل فیلم شهربازی:

1- کارگردان و نویسنده : کاوه مظاهری

2- تهیه کنندگان:سروش سعیدی و پویان صدقی

3- مدیر فیلمبرداری: بهروز بادروج

4-تدوین: پویان شعله ور

5-برنامه‌ریز: مینا همدانی

6-پشت صحنه: مجتبی الله مرادی


تصاویری از فیلم:

دانلود فیلم کوتاه شهربازی با کیفیت عالی

دانلود فیلم کوتاه شهربازی با کیفیت عالی

بخش دانلود رایگان