دانلود رایگان فیلم ایرانی شهربانو با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم شهربانو پس از اتمام اکران اضافه خواهد شد

زمان اکران : سال 1398

تصاویری جدیدی بازیگران فیلم اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم شهربانو :

شهربانو نام فیلم جدید مریم بحرالعلومی است که پس از دریافت جواز ساخت حال با مشخص شدن دو تن از بازیگران خود وارد مراحل تولید شده است و ظاهرا بزودی قرار است سایر بازیگران معرفی شوند و فیلم برداری آن آغاز شود .

این سینمایی دومین اثر مریم بحرالعلومی بعد از کاره موفق پاسیو می باشد و همین امر موجب شده که انتظارات از آن بسیار بالا باشد و منتقدین منتظرت اکران این فیلم هستند تا بتوانند آن را قضاوت کنند اکثر آن ها انتظار یک فیلم کاملا موفق را از مریم بحرالعلومی دارند.

این فیلم با مضمونی کاملا اجتماعی و عاشقانه پا به عرصه ساخت می گذارد هنوز خلاصه ای از آن منتشر نشده است.مریم بحرالعلومی 12 سال به عنوان کمک کارگردان در کنار افراد باتجربه زیاد فعالیت کرده است و تجربیات وی را افزوده است و همچنین او در سال 1396 برنده سیمرغ بهترین کارگردانی در بخش جلوه گاه شرق جشنواره جهانی فیلم فجر شد.

اخبار ساخت فیلم شهربانو: همانطور که گفته این فیلم پس از گرفتن جواز کسب و مشخص شدن بازیگران اصلی آن وارد مرحله ساخت شده است تهیه کنندگی این اثررا نیز پگاه احمدی بر عهده دارد و همکاری دو سازنده زن در یک فیلم میتواند از جمله نکات جالب آن باشد و کماکان انتظارات را از این فیلم بالا برده است.

 

دانلود فیلم شهربانو با لینک مستقیم

 

عوامل فیلم سینمایی شهربانو :

1- کارگردان : مریم بحرالعلومی

2- تهیه کننده: پگاه احمدی

3- نویسنده: پژمان تیمورتاش


تصاویری از بازیگران فیلم شهربانو :

 

 

دانلود فیلم هزارتو

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه

دانلود فیلم چشم و گوش بسته