دانلود فیلم شهر گربه ها

شهرگربه ها نام جدید ترین عنوانی است که قرار جواد هاشمی کارگردان و بازیگر مطرح سینما آن را بسازد و در ژانر کودک و نوجوان می باشد ....

دانلود رایگان فیلم ایرانی شهر گربه ها با لینک مستقیم و حجم کم

این فیلم در مرحله تولید است

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از بازیگران اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره فیلم شهر گربه ها :

فیلم شهر گربه ها نام عنوان جدیدی است که قرار است به کارگردانی و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی ساخته شود و ظاهرا پروژه ساخت آن ها هم کلید خورده است ولی هنوز اطلاعات زیادی از عوامل سازنده و چه بازیگران رسانه ای نشده است.

سید جواد هاشمی را همه هنرنمایی هایش در فیلم هایی محبوبی همچون فیلم اخراجی ها میشانسیم و همچنین از محبوب ترین آثار وی به فیلم پیشونی سفید 3 میتوان اشاره کرد که به یکی از پرستاره ترین فیلم های سینما معروف شده است و در رسانه پخش شده است.

اما بپردازیم به شهر گربه ها جدید ترین ساخته هاشمی که ظاهرا پنگول یکی از مجری های محبوب برنامه کودک رنگین کمان در این فیلمش حضور خواهد داشت و یکی از نقش های اصلی خواهد بود هنوز به اون صورت خلاصه واضحی از این فیلم منتشر نشده است به نقل از خوده هاشمی ظاهرا قرار است ترامپ به عنوان یکی از کاراکترهای این فیلم خیال انگیز هنرنمایی کند!

اخبار ساخت  فیلم: همانطور که گفته شد این فیلم به تازگی از مرحله پیش تولید وارد مراحل تولید شده است و هنوز لیست کاملی از عوامل آن به دست نرسیده حضور برخی بازیگران ماننده امیر غفارمنش هم تایید شده است و از اواخر شهریور ظاهرا فیلم برداری این سینمایی آغاز شده ا ست.

دانلود فیلم شهر گربه ها با لینک مستقیم

دانلود فیلم شهر گربه ها با لینک مستقیم

عوامل فیلم :

1- کارگردان و نویسنده و تهیه کننده : سید جواد هاشمی

سایر عوامل بزودی….


تصاویری از بازیگران فیلم:

امیر غفارمنش در شهر گربه ها

امیر غفارمنش در شهر گربه ها

 

بخش دانلود رایگان