دانلود فیلم ایرانی جدید شیشلیک با لینک مستقیم کیفیت بالا

اخبار تازه ای در راه است

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی شیشلیک :

فیلم اسم جالبی دارد که آدم را یاد غذای خوشمزه می اندازد اما این فیلم را هر چند خوردنیست چون طنز است و قرار است کارگردان چیره دست و حرفه ای مهدویان قرار است بسازد.

مهدویان که سال گذشته فیلم پر بازیگر درخت گردو را ساخت و در عرصه ی اکران دارد حالا قصد دارد فیلم جدید را با کلی هنرمند بزرگ و فعال در عرصه بازیگری بسازد.

محمدحسین در این فیلم که داستان آن را انتشار نداده قرار است فیلمی کمدی اما برعکس سایر کارها که خنده دارن این کار پیشتر دردناک است باید منتظر بود و دید.

این فیلم سینمایی اواخر بهار مجوز ساخت را دریافت نموده است و بلافاصله وارد مرحله پیش تولید شده است و انتخاب بازیگران انجام شده و قرار بود در تابستان فیلمبرداری شروع شود اما با وجود کرونا فعلا کار متوقف است.

امیر مهدی ژله بازیگر و نویسنده قرار است سناریو فیلم جدید مهدویان را بنویسد و آقای منصوری که سابقه طولانی در عرصه مدیریت سینما دارد امسال قرار است دو فیلم را تهیه کنندگی کند.

هنرمندان کمدی کار سینما نظیر رضا عطاران، جمشید هاشم پور، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، مه لقا باقری، وحید رهبانی، عباس جمشیدی فر به بازی خواهند پرداخت.

این فیلم قرار است در جشنواره فجر اگر آماده شود شرکت نماید اما اگر ویروس منحوس کرونا کماکان به تاخت و تاز بپردازد باید منتظر به نمایش در آمدن فیلم بود.

با آغاز فیلمبرداری با رعایت مسائل بهداشتی کار ادامه دارد و اولین عکس فیلم بر روی سایت داغ داغ قرار گرفت که امیداریم بازی عطاران و جمشیدی دلنشین باشد.

دانلود فیلم شیشلیک با بازی رضا عطاران و پژمان جمشیدی

دانلود فیلم شیشلیک با بازی رضا عطاران و پژمان جمشیدی

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

کارگردان: محمدحسین مهدویان

تهیه کننده: محمدرضا منصوری

نویسنده: امیرمهدی ژوله

مدیر فیلمبرداری:

مدیر صدابرداری:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان

دانلود فیلم شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه