دانلود فیلم خون شد

خون شد، نام پروژه جدید مسعود کیمیایی است که امکان دارد تغییر کند... در مورد داستان فیلم باید گفت قصه ای پر کشش که در دل خود پیشنهادی در سطح ملی دارد تا وضع جامعه بهبود پیدا کند...

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید خون شد با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمنامه پروانه ساخت گرفت

لینک دانلود فیلم خون شد بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

همین اول راه دم عید فطری ی خبر خوب بهتون بدم که قراره بزودی آخرین ساخته مسعود خان کیمیایی فیلم قاتل اهلی روانه نمایش خانگی بشه… اگر در سینما ندید به هر دلیلی حالا بشینید این روزهای آخر ماه رمضون رو روزه بگیرید تا این فیلم بیاد.

پروژه جدید آقا کیمیایی که در حال نگارش است و بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت بعد از عمل جراحی و تصمیم دارد فیلم جدید خود را کلید بزند با توجه به مشکلاتی که سر تهیه فیلم قبلیش و همچنین تجربه تهیه فیلم معکوس نخستین ساخته فرزندش پولاد احتمالا خودش تهیه کنندگی را عهده دار خواهد بود.

از عوامل پشت دوربین و بازیگران فیلم هنوز نامی به میان نیامده است… اما این فیلم قرار است امسال با حضور بازیگران مطرح سینما کلید بخورد… در مورد داستان فیلم هم جزئیات زیادی منتشر نشده است.

پس از مدت ها بالاخره استاد کیمیایی فیلمنامه جدیدی را که قبلا با نام عدالت شوم معرفی کرده بود با تغییر نام و گرفتن پروانه ساخت تصمیم دارد بسازد و بزودی مرحله پیش تولید این فیلم را که تهیه کنندگی آن هم بر عهده خود کیمبایی است آغاز خواهد شد.

دانلود فیلم جدید خون شد مسعود کیمیایی

دانلود فیلم جدید خون شد مسعود کیمیایی

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده و کارگردان : مسعود کیمیایی

2- تهیه کننده : مسعود کیمیایی

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم خون شد مسعود کیمیایی

دانلود فیلم خون شد مسعود کیمیایی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید