دانلود فیلم ایرانی جدید عروسک با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت گرفت

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی عروسک :

اصغر یوسفی نژاد متولد 1348، فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صدا و سیما از سال 69 با کارگردانی فیلم 8 میلیمتری «سیاه و سفید» کار خود را شروع کرد.

او تا کنون دو فیلم ساخته اولی باران رویاها را نمی شوید و فیلم دیگر با نام خانه یا ائو که خیلی مورد توجه جشنواره های داخلی و خارجی قرار گرفت و جوایزی را بدست آورد.

یوسفی‌نژاد اولین فیلم بلند خود «ائو/خانه» را در تبریز و با همراهی عوامل بومی این شهر و به زبان آذری کارگردانی کرد. این فیلم برای نخستین بار به عنوان نماینده گروه هنروتجربه در بخش مسابقه سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و پس از آن در جشنواره جهانی فجر نیز حضور پیدا کرد و مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفت.این فیلم مهر ماه 1396 در گروه هنروتجربه اکران و با استقبال مواجه شد.

فیلم دوم اوایل تابستان پروانه ساخت گرفت به زبان ترکی و در تبریز ساخته خواهد شد، اصغر آقا گفته : جشنواره سینمایی مسیر خوبی برای دیده شدن فیلم است؛ به شخصه از هر امکانی برای دیده شدن فیلم خود صرف نظر نمی‌کنم. حال می‌تواند جشنواره خارجی و داخلی و اکران فیلم در ایران و خارج از کشور باشد، هنوز زمان دقیقی برای شروع کار وجود ندارد. داستان فیلم پیرامون یک عروسی و اتفاقی است که آنجا رخ می‌دهد.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- کارگردان و نویسندگی: اصغر یوسفی نژاد

2- تهیه‌کنندگی: جلیل اکبری‌صحت

3- مدیر فیلمبرداری:

4- تدوین:

5- طراح صحنه و لباس:

6- صدابردار:

7- مدیر تولید:

8- چهره پردازی:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم عروسک اصغر یوسفی نژاد

دانلود فیلم عروسک اصغر یوسفی نژاد

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه