دانلود فیلم عروسی مردم

کارگردان فیلم مجید توکلی می باشد و در ژانر اجتماعی است . این فیلم دومین فیلم به کارگردانی ایشان می باشد . درباره ی داستان فیلم اطلاعاتی در دسترس نیست .

دانلود فیلم عروسی مردم با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت HD و ترافیک نیم بها (به زودی)

گالری تصویر اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم عروسی مردم

فیلم عروسی مردم به کارگردانی مجید توکلی در ژانر اجتماعی – درام می باشد . این فیلم دومین ساخته ی این کارگردان است که فیلمبرداری آن به تازگی به پایان رسیده است و قرار است در سال بعد (1399) بعد از بهبود اوضاع (از بین رفتن بیماری کرونا) و اطمینان از سلامت عمومی به مرحله ی اکران برسد .

 

فیلم که هنوز ساخته نشده بود حاشیه ساز شد . 4 بار نام فیلم تا کنون تغییر کرده است : ابتدا شبی دو میلیون که مجوز ساخت دریافت نکرد / سپس نام او را روزی دو میلیون تغییر داد که شامل دریافت مجوز ساخت شد / بعد از آن در حین ساخت فیلم نام او را به جشنی دو میلیون تغییر داد و پس از آن شاهد تغییری دوباره و تبدیل به عروسی مردم شد .

 

نازنین بیاتی و شکیب شجره نقش های اصلی فیلم می باشند . در فیلم اکثر بازیگران بازیگرانی تازه کار هستند و بازیگران نامی و بزرگی در فیلم حضور ندارند البته از کجا معلوم که بعد از این فیلم همگی تبدیل به یک ستاره ی بزرگ نشوند ! بازیگرانی که در فیلم ایفای نقش میکنند مانند زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد ،افسانه تهرانچی ،سجاد تابش، محمد امامی، سارا محمدی، محمد حیدری ،ایمان صدیق،ژوبین و … در فیلم حضور دارند .

 

سایر عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

بازیگران : نازنین بیاتی ( بازیگر مانکن ) , شکیب شجره , زهرا داوود نژاد , خسرو بامداد , افسانه تهرانچی , سجاد تابش , محمد امامی , سارا محمدی , محمد حیدری , ایمان صدیق , ژوبین , احترام برومند ( بازیگر فیلم فروشنده )

طراح گریم: عبدالله اسکندری

طراح صحنه: امیرحسین حداد

مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان: پوپک مظفری

طراح لباس: رعنا امینی

عکاس: احمدرضا شجاعی

مدیر صدابرداری: محمود خرسند

فیلمبردار: حسن اصلانی و مهدی اصلانی

مدیر تولید: محمد جمشیدی

مستند پشت صحنه: کوروش جوان

 

 عکس هایی از فیلم

 

بازیگران فیلم عروسی مردم

 

نمایی از فیلم عروسی مردم

 

بخش دانلود رایگان