دانلود فیلم فالوئر

فالوئر، چهارمین فیلم به کارگردانی مهدی برقعی است که به تازگی پروانه ساخت آن صادر شده است و هنوز خلاصه داستان و اسامی بازیگران آن منتشر نشده است.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید فالوئر با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت فیلم صادر شده است

لینک دانلود فیلم فالوئر بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

از اسم فیلم کاملا مشخص که در مورد فضای مجازی و آسیب ها و فرصت های این فضا می باشد که این روزها هم تهدید است و هم فرصت است این فیلم رو سید مهدی برقعی کارگردانی می کند.

آقای برقعی تا کنون سه فیلم لج و لجبازی، جایی برای اشتباه نیست و سفر به شرق را در سالیان گذشته ساخته است که تمام کارهای او طنز است و یا لااقل رگه هایی از طنز را داشته است.

همون طور که گفتم این فیلم در مورد فضای مجازی و فریدون جیرانی کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون ایران که این روزها با سریال نهنگ آبی در شبکه نمایش خانگی میهمان خانه مخاطبان است.

که فضا و موضوع این سریال هم بی ارتباط نیست، به همون خاطر اقای جیرانی تصمیم دارد تهیه کنندگی فیلم جدید مهدی برقعی را به عهده بگیرد، سناریو این فیلم را هم امیرحسین جهدوست نوشته است.

از دیگر عوامل فیلم و همچنین لیست بازیگران فیلم اطلاعی در دست نیست اما بزودی پیش تولید فیلم آغاز خواهد شد و اخبار و اطلاعات جدیدتر و دقیق تری را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : سیدمهدی برقعی

2- تهیه کننده : فریدون جیرانی

3- نویسنده : امیرحسین جهدوست

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم سینمایی ایران فالوئر مهدی برقعی

دانلود فیلم سینمایی ایران فالوئر مهدی برقعی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید