دانلود فیلم فصل قاصدک

فیلم جدید فصل قاصدک که قرار است اثری مشترک از ایران و آمریکا باشد هم اکنون فیلم برداری این فیلم در آمریکا کلید خورده است...

دانلود رایگان فیلم فصل قاصدک با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم فصل قاصدک مدتی بعد از اکران اضافه می شود (این فیلم در مرحله تولید است)

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از بازیگران اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی  :

دانلود فیلم ایرانی فیلم فصل قاصدک عنوان فیلم جدید است که به کارگردانی مریم پیربند و تهیه کنندگی دل وستون در حال تولید است و فیلم برداری آن در آمریکا کلید خورده است و تقریبا تمامی بازیگران اصلی آن معرفی شده است و روند تولید آن به طور جدی آغاز شده است.

محصولی مشترک از ایران و آمریکا همانطور که عوامل این فیلم را دیدید نام هایی تلفیقی از ایرانی و آمریکا چه در لیست سازنده ها چه در لیست بازیگران مشاهده کرده اید.همچنین فیلم نامه این ثر توسط خوده مریم پیربند کارگردان آن نوشته شده است که برنده جایزه بزرگ فیلمنامه نویسی جشنوان اکشن آن فیلم شده است.

اما بپردازیم به فصل قاصدک موضوع این فیلم هنوز به طور کامل مشخص نشده و هیچ گونه خلاصه کاملی از آن منتشر نشده است چرا که هنوز در دست ساخت است و اما ظاهر داستان خانواده ای را در شهر لس آنجلس به نمایش می گذارد که مشکلات زیادی برایشان پیش می آید.

اخبار ساخت فصل قاصدک: فیلم برداری این فیلم در شهر کالیفرنیا آمریکا آغاز شده است و ظاهرا در 8 لوکیشن مختلف تصویر برداری می شود و ظاهرا قرار است به ساخت آن سرعت بدهند تا سریع تر سایر مراحل را سپری کند و سرانجام تا یک سال آینده به پخش رسانه ای برسد.

 

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان: مریم پیربند

2- تهیه کننده:دل وستون

3- نویسنده: مریم پیربند

4-مدیر تولید: تریسا وستون

5-فیلمبرداران: افشین احمدی، استفانو میلا


تصاویری از ساخت فیلم فصل قاصدک:

دانلود فیلم فصل قاصدک با لینک مستقیم

دانلود فیلم فصل قاصدک با لینک مستقیم

تاریخ اکران و پخش فیلم فصل قاصدک

تاریخ اکران و پخش فیلم فصل قاصدک

دانلود رایگان فیلم فصل قاصدک با کیفیت عال

دانلود رایگان فیلم فصل قاصدک با کیفیت عال

 

بخش دانلود رایگان