دانلود فیلم ایرانی جدید قایقران با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم در نوبت اکران است + لینک های دانلود افزوده خواهد شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی قایقران :

این فیلم سومین اثر سینمایی به کار گردانی محمد اسدنیا میباشد او دو فیلم ثانیه و لامبورگینی در کارنامه دارد به طبق برآوردهای اسدنیا قرار است با بهبود نسبی شرایط کرونا در گروه هنر و تجربه اکران گردد.

اسدنیا در سه فیلم خود نقش های میانی داشته است و در واکنش به برخی انتقادها که او را ایفاگر نقش اصلی معرفی کرده بودن عکس العمل نشان داد و گفت ایفای نقش اصلی به عهده بازیگر دیگری بوده است .

در این فیلم خانم شقایق فراهانی ایفاگر نقش اصلی میباشد فراهانی فرزند بهزاد فراهانی باریگر شناخته شد میباشد  البته شقایق خانم خودش هم خالی از لطف نیست که بدانید باریگری کار بلد نمیباشد.

از دیگر بازیگران فیلم اسدنیا میتوان به خانم نگین صدق گویا اشاره کرد او بیش از ده سال است که در هیچ فیلمی بازی نکرده است و در این مدت فقط یک سریال کار کرده است و این تازه ترین کار او در عرصه سینما میباشد.

اسدنیا که در این فیلم علاوه بر کارگردانی نویسندگی و تهیه کنندگی کار را برعهده دارد و طبق اعلام خودش پس از اتمام این فیلم قرار روی سریال به نام ارژن که در ژانر خنده دار است کار کند.

فیلم قرار است در نوبت نمایش قرار گیرد در مورد نمایش مجازی فیلم تصمیمی گرفته نشده است و پس از اتمام نمایش مدتی طول خواهد کشید تا این اثر نماشی سینمایی به شبکه نمایش خانگی وارد شود می توانید تا انتشار اثر با سایت ما همراه باشید.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: محمد اسدنیا

2-  مدیر فیلمبرداری:

3- مدیر صدابرداری:

4- طراح گریم:

5- طراح صحنه:

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم قایقران با کیفیت HD

دانلود فیلم قایقران با کیفیت HD

 

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه