دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید قصر شیرین با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمنامه در دست نگارش است

لینک دانلود فیلم قصر شیرین بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

این فیلم را قرار است سه نفز کار بلد بسازند که دو نفرشان جوانند و یک نفر از با تجربه های سینمای ایران… فیلمنامه این فیلم را محسن قرایی سازنده فیلم سد معبر با همکاری محمد داودی که سناریو دو فیلم پر سروصدا و پر بازیگر جان دار و ما همه با هم هستیم را نوشته است به نگارش درآورده اند.

تهیه کنندگی و کارگردانی این فیلم را هم رضا میرکریمی کارگردان باسابقه سینمای ایران به عهده دارد این فیل علی رقم آن که اسمش قصرشیرین است اما قرار است در شهر یاسوج جلوی دوربین برود.

طبق گفته ها و شنیده ها این فیلم که به تازگی پروانه ساخت آن صادر شده فیلمی کم بازیگر و جاده ای است و قرار است اگر شرایط خوب پیش برود در مهر ماه سال جاری کار کلید زده شود و فیلمبرداری آن آغاز شود.

حامد بهداد یکی از بازیگران خوب کشورمان به عنوان اولین بازیگر و نقش یک فیلم به پروژه جدید میرکریمی پیوست و قرار است بزودی بازیگران شاخص دیگری در این فیلم به ایفای نقش بپردازند.

نکاتی درباره فیلم :

احتمالا حامد بهداد به لحاظ اعتماد به نفس چیزی کمتر از زلاتان ابراهیموویچ ندارد ولی بدون شک فیلم های او بدون وجود یک نقش مقابل موفق هرگز جایگاهی پیدا نمی کنند ، فیلم قصر شیرین بدون شک یکی از بهترین فیلم های امسال سینمای ایران است بازی حامد بهداد بسیار عالیست اما تمامی منتقدین اتفاق نظر دارند که دیگر بازیگران این فیلم با وجود کمتر شناخته شده بودنشان هیچ کاستی در هنرنمایی شان وجود نداشته است. فیلم قصر شیرین البته نظرات مخالف نیز بسیار داشته است عده ای بازی حامد بهداد را عصبانی و چهره ی او را عبوس در نظر می گیرند که البته برای کسی که سال ها در زندان بوده و حالا همسرش را از دست داده تصور چهره خنده رو کمی عجیب است !!!

دانلود فیلم قصر شیرین با بازی حامد بهداد

دانلود فیلم قصر شیرین با بازی حامد بهداد

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- تهیه کننده و کارگردان : رضا میرکریمی

2- نویسندگان فیلمنامه : محسن قرایی و محمد داودی

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم قصر شیرین

دانلود فیلم قصر شیرین با کیفیت عالی

دانلود فیلم قصر شیرین با کیفیت عالی


تریلر فیلم