دانلود فیلم لعنتی خنده دار با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی جدید لعنتی خنده دار با کیفیت عالی و پخش آنلاین

لینک دانلود بعد از پخش بر روی صفحات نمایش خانگی در سایت قرار داده خواهد شد

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

جدید ترین کمدی سال که حال قرار است به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش شود و پیش فروش آن نیز آغاز شده است این ساخته کمدی اجتماعی به کارگردانی و تهیه کنندگی بیژن شیرمرز در سال 1398 ساخته شده است .

بیژن شیرمرز را بیشتر با آثار کمدی میشناسیم ساخته هایی که بیشتر به آن فیلم یا سریال های تلویزیونی پا به عرصه نمایشگر ها گزاشته اند و اکثر آن ها توانسته اند به نوعی رضایت مخاطبین و علاقه مندان به فیلم های کمدی اجتماعی را جلب کند و خیلی هارا دنبال کننده ثابت خودش تبدیل کند . از جمله فیلم ها و سریال هایی خاطره انگیز وی میتوان به سریال پاورچین , راهی به سوی ستاره , شیوع و همچنین آخرین ساخته های سینمایی او اولتیماتوم , سایه پدر , ریشه در آسمان نام میگیرد که همه ی این ها به گونی توانسته مسیر موفقیت را به خوبی طی کنند.

اما بپردازیم به این ساخته کمدی که قبل از پخش آن هم افراد زیادی پیگیر اخبار آن بودند اما خوب می شود گفت این ساخته کم سر و صدا پیش رفت و حال موقع پخش قرار است بیشتر خود را به رخ منتقدین بکشد.

دانلود فیلم لعنتی خنده دار با کیفیت HD

دانلود فیلم لعنتی خنده دار با کیفیت HD

 

این اثر بازیگران کمدی و محبوب زیادی را دو مرتبه به سینما بازگردانده ستارگانی که شاید خیلی وقت است اثری از آن ها ساخته نمیشد حال قرار است دوباره به اوج برگردند , بازیگرانی نظیر شهرام قائدی , محمود جعفری ,ثریا قاسمی,سمانه پاکدل ,فرحناز منافی ظاهر ,آتش تقی پور ,احمد پورمخیر,کامران فیوضات,فرزانه سادات سید امیری به عنوان شخصیت های اصلی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

 

عوامل ساخت فیلم :

تهیه کننده و کارگردان: بیژن شیرمرز

نویسنده : جمشید بیژن شیرمرز

فیلم بردار : دلاور دوستانیان

تدوین : جهان آذری

 

دانلود فیلم هزارتو

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه

دانلود فیلم چشم و گوش بسته