دانلود فیلم لیلاج

لیلاج ، داستان این فیلم متفاوت درباره یک خواننده ایرانی است که میخواهد در اروپا کنسرت برگذار کند اما به دلیل این که دخترش به محل زندگی وی در 16 سالگی اش می رود نگران او شده و کنسرت را ترک میکند ...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود رایگان فیلم ایرانی لیلاج با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم لیلاج بزودی اضافه خواهد شد.

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از فیلم اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره فیلم :

فیلمی جدید که به به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی‌ نژاد در سال 1395 تولید و بعد از تقریبا سه سال تاخیر سرانجام در اوایل آذر ماه اکران شده است ظاهرا بازبینی این فیلم مدت زیادی طول کشیده است و حال باید دید با تاخیر سه سال چگونه مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

داریوش یاری کارگردان این اثر را معمولا با چند فیلم کوتاه میشناسیم و همچنین اورا در تیم مدیریت تولید برخی مجموعه های تلویزیونی دیده ایم اولین فیلم داریوش بازی با نام دخیل در سال 1380 ساخته شد و توانست موفقیت نسبی را کسب کند حال باید دید جدید ترین اثر وی چگونه خواهد بود.

مضمون فیلم کاملا اجتماعی است این بار در قالب مشکلات یک خواننده است که دخترش در مرز خطر است و… این سینمایی مشکلات متعدد را در برخی خانواده های قدیمی نشان می دهد احتمال استقبال قابل توجه ای از آن نیز می رود .

اخبار و حواشی فیلم: بد نیست بدانید این فیلم که در سال 1395 ساخته شد نام آن تا مدت زیادی فصل شکار بود و در نهایت تصمیم گرفت عنوانش را تغیر دهند به لیلاج. یک فیلم قدیمی با همین نام که ساخت سال 1345 است و از فیلم های قبل از انقلاب محسوب می شود موضوع کلی این دو سینمایی به طور تقریبی شبیه به هم است.

دانلود فیلم لیلاج با لینک مستقیم

دانلود فیلم لیلاج با لینک مستقیم

عوامل فیلم :

1- کارگردان : داریوش یاری

2- تهیه کننده:علیرضا ابوالقاسمی‌نژاد

3- مدیر فیلمبرداری: حمید مهرافروز

4-نویسنده: سارا خسروآبادی

5-تدوین: عماد خدابخش

6-موسیقی: فردین خلعتبری


تصاویری از فیلم:

دانلود رایگان فیلم ایرانی لیلاج بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم ایرانی لیلاج بدون سانسور

تصاویر فیلم جدید لیلاج با کیفیت عالی

تصاویر فیلم جدید لیلاج با کیفیت عالی


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان