دانلود رایگان فیلم ایرانی مردن در آب مطهر با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم مردن در آب مطهر پس از پخش اضافه خواهد شد

زمان تولید : سال 1398

تریلر فیلم اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره فیلم مردن در آب مطهر :

مردن در آب مطهر نام اثری از برداران محمودی است این فیلم به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی و تهیه کنندگی برادرش جمشید محمودی در حال تولید است و ظاهرا میخواهند آن تا سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برسانند.

این دو برادر هردو متولد افغانستان هستند و قبل از این اثر کارهای مشترک متعددی را با ایران داشته اند و هر کدام هم به موفقیت های ویژه ای رسیده است نوید محمودی بعد گرفتن جواز ساخت و مشخص کردن بازیگران اصلی آن فیلم را از مرحله پیش تولید به مرحله تولید رسانده است.

اگر نگاهی به مضمون این فیلم بیندازیم میتوان در آن مشکلات اجتماعی بسیاری از جوانان را چه در ایران چه در افغانستان مشاهده کنیم ماجرای فیلم بر میگردد به چند جوان افغانی که میخواهند از ایران به اروپا بروند حال باید سختی های مسیر را تحمل کنند تا بتوانند پیشرفت کنند.

اخبار ساخت فیلم مردن در آب مطهر: برداران جمشیدی هردو سوابق خوبی در شرکت کردن در جشنواره های بین المللی را داشته اند و حال اثری متفاوت و مشترکی با ایران را دارند می سازند لذا فیلم برداری این سینمایی از شهریور همین امسال آغاز شده است و با توجه به تجربه های این دو باید منتظر استقبال های قابل توجهی از سوی مخاطبین و منتقدین باشیم.

 

دانلود فیلم مردن در آب مطهر با لینک مستقیم

 

عوامل فیلم سینمایی مردن در آب مطهر :

1- کارگردان و تهیه کننده: نوید محمودی و جمشید محمودی

2- نویسنده: نوید محمدی

3- مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری

4- صدابردار: محمد شاهوردی

5 – طراح صحنه: مهدی موسوی

6- مدیر تولید: هادی حیدری


تصاویری از فیلم مردن در آب مطهر :


پخش آنلاین تریلر فیلم