دانلود فیلم مرد نقره ای

مرد نقره ای عنوانی کاملا متفاوت با موضوعی جذاب که درباره نخبگان ایرانی است که پرچم ایران را میخواهند در سطح بین الملل بالا ببرند آن ها با تلاش خود نیز ناجی کشورهای دیگر هم می شوند...

دانلود فیلم ایرانی مرد نقره ای با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم مرد نقره ای بعد از پخش در شبکه نمایش خانکی اضافه می شود

این فیلم در مرحله تولید قرار دارد.

تصاویری از بازیگران اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره فیلم :

فیلم جدید مرد نقره ای نام سینمایی جدیدی است که به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی پرویز امیری است که به تازگی تولید آن آغاز شده است و اخباری راجب به سرعت بخشیدن به آن شنیده ایم این سینمایی ظاهرا کاری مشترک بین ایران و ترکیه خواهد بود.

محمد حسین لطیفی کارگردان این اثرا با فیلم هایی نظیر توفیق اجباری می شناسیم وی فعالیت خود را با نقاشی و مجسمه‌سازی و به دنبال آن نقاشی متحرک شروع کرد و سپس علاقه مند به فیلم سازی و سینما شد و خودرا تبدیل به یکی اعضای فعال سینمای تجربی و نیمه حرفه ای کرد.

طبق گفته ها مضمون این فیلم اکشن و اجتماعی خواهد بود و بالاخره اثری اکشن هم از سینمای ایران بعد از مدت ها خواهیم دید ظاهرا موضوع فیلم درباره مشکلات بین الملل و نخبگان ایرانی است که به نجات سایر کشورا می پردازند و پرچم دار ملت ایران هستند.

اخبار و حواشی فیلم: فیلم برداری این سینمایی همچنان در ترکیه ادامه داشته است اما ظاهرا مشکلات ارزی گاها سختی هایی را برای ادامه کار به وجود آورده است که عوامل فیلم سعی در حل آن دارند .همانطور که گفته این فیلم محصولی مشترک بین ایران و ترکیه خواهد بود و هزینه های قابل توجهی برای سازندگان در بر دارد. (در هیچ سایتی رایگان نمی باشد)

 

عوامل فیلم :

1- کارگردان : محمد حسین لطیفی

2- تهیه کننده: پرویز امیری

3- نویسنده: پیمان عباسی

4- صدابردار:سامان شهامت

5- مدیر فیلم برداری:امیر معقولی

6- طراح صحنه و لباس:فرهاد عزیزی فرد

7- تدوین:رضا بهار انگیز


تصاویری از بازیگران فیلم:

دانلود رایگان فیلم مرد نقره ای بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مرد نقره ای بدون سانسور

عوامل و بازیگران فیلم مرد نقره ای

عوامل و بازیگران فیلم مرد نقره ای

دانلود فیلم مرد نقره ای با لینک مستقیم

دانلود فیلم مرد نقره ای با لینک مستقیم

 

بخش دانلود رایگان