دانلود فیلم مست عشق

مست عشق : فیلمی جدید که پیرامون مولانا و فرزندانش و همچنین آشنایی او با شمس تبریزی است و ماجراهای رقم خورده بین آن هارا به تصویر می کشاند ..

دانلود فیلم ایرانی مست عشق با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم مست عشق مدتی بعد از اتمام اکران اضافه خواهد شد

تاریخ اکران و زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از بازیگران جدید فیلم اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم ایرانی مست عشق :

مست عشق یک سینمایی جذاب به کارگردانی حسن فتحی و فیلم نامه نویسی فرهاد توحیدی است که در مراحل ساخت به سر می رود و قرار است به محبوب ترین و جنجالی ترین فیلم ایرانی تبدیل شود!

حسن فتحی که یکی از کارگردان‌های مهم در عرصه سریال سازی در دو دهه گذشته سیما به حساب می‌آید دست به ساخت فیلمی تاریخی از زندگی شاعر معروف ایرانی زد.حتما شما هم به این موضوع پی برده اید که خیلی وقت است که هیچ فیلمی با موضوعی مربوط به شخصیت های مهم ایران در تاریخ ساخته نشده است یا اگر هم باشد کاری شعیف بوده است.

اما این سینمایی از همان ابتدای کار با معرفی بازیگران و نحوه داستان پردازی اش امیدهای زیادی به علاقه مندان به آثار هنری داده است و انتظارات را حسابی از این فیلم بالا برده است ایفای نقش بازیگران همچون پارسا پیروزفر در نقش مولانا و شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی و همچنین هنرنمایی بازیگران سرشناس ترکی که آن ها را در سریال هایی نظیر حریم سلطان هم دیده ایم (سلما ارگچ) که احتمالا در نقش همسر مولانا بازی کند محبوبیت و جذابیت را برای همه مخاطبین دو چندان کرده و همانطور که گفته شد انتظارات برای یک سینمایی کاملا قوی و خوش ساخت بالا برده است و همچنین حمایت هایی زیادی از جانب دولت داشته است هرچند ناگفته نماند که سرمایه گذاری این فیلم کاملا شخصی است و هزینه ای برای دولت ندارد.

حواشی جنجالی ساخت فیلم : مست عشق عاقبت رستاخیز را دچار میشود ؟! با وجود حمایت های دولت و به ویژه رهبر معظم انقلاب از ساخت این اثر اما ظاهر مراجع قم در پی نامه‌ای که به آیت الله نوری همدانی ارسال نمودند، وی ساخت این اثر را حرام اعلام کرده است! هرچند گمانه زنی ها درباره این موضوع برداشته دیگری هم داشته است و ظاهرا مراجع قم برداشتی اشتباه از ساخت این سینمایی داشته اند و به خاطر هزینه های سنگین این فیلم اعتراضاتی داشتند در شرایطی که هزینه ساخت این سینمایی برعهده دولت نیست و سرمایه گذار کاملا شخصی دارد.

 

دانلود فیلم مست عشق با لینک مستقیم

 

عوامل فیلم مست عشق :

1- کارگردان: حسن فتحی

2- تهیه‌کننده : مهران برومند

3- فیلمنامه‌نویسان: حسن فتحی و فرهاد توحیدی

4- جانشین تهیه کننده: شهرام زاهدی

5- مدیر فیلمبرداری: مرتضی پورصمدی

6 – مدیر هنری: نیلوفر چامور

7- طراح گریم: ایمان امیدواری

8- مدیرتولید : تولگا توسون

9- تهیه کننده اجرایی: فریده اوزال

10- مدیر پست پروداکشن: رضا اوزال

11- مدیرصدابرداری: جیهان آلینگان

12- عکاس: مرتضی اتابکی

13- طراح بدلکاری: شاهین کاراکوش


تصاویری از بازیگران جدید فیلم مست عشق :

حسام منظور

بوران کوزوم

ابراهیم چکلیکول

بوراک توزکوپاران


بخش دانلود رایگان