دانلود فیلم ایرانی جدید مطرب با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمبرداری آغاز شده است

لینک دانلود فیلم مطرب بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

تیزر و پوستر رسمی فیلم اضافه شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

از خلاصه داستان و جزئیات ماجرای فیلم جدید مصطفی کیایی چیزی اعلام نشده است امابا توجه به نام فیلم و ترکیب بازیگران تا به این لحظه این فیلم بلند سینمایی هفتمین اثر مصطفی کیایی است و به اثر کمدی است و با هدف گیشه ساخته می شود.

محسن کیایی که بازیگر ثابت آثار برادرش است اما در فیلم بازیگران اسممی دیگری هم هستند که هر کدامشان برای فروش داشتن یک فیلم کافی هستند چهره هایی همچون استاد پرستویی، الناز شاکردوست و مهران احمدی نیز حضور دارند.

از آنجایی که مصطفی کیایی دیماهی است بسیار به این ماه علاقه دارد و بیشتر کارهایش را از جمله همین فیلم در این ماه کلید زده شده اند، جزئیات بیشتر فیلم بعدا درج خواهد شد. آخرین ساخته کیایی فیلم چهارراه استانبول بود که همین اواخر پخش شد.

جدیدترین خبر : فیلم مطرب ساخته اقای کیانی هم اکنون در حال اکران در سینماهای کشور می باشد . این اثر که با ژانر کمدی ساخته شده است نقش اصلی آن را جناب اقای پرویز پرستویی ایفا میکند . پیش بینی می شود این نیز با استقبال خوبی از سوی مردم همراه شود . توجه کنید که لینک های دانلود فیلم مطرب همزمان پخش در شبکه نمایش خانگی اضافه خواهد شد و لینک هارا در هیچ سایتی تا آن زمان قرار نخواهد گرفت (1398/08/06)

دانلود فیلم مطرب

دانلود فیلم مطرب

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده، تهیه کننده و کارگردان : مصطفی کیایی

2- طراح گریم :

3- مدیر فیلمبرداری و تصویربرداری : حسین جلیلی

4- مدیر صدابرداری :

5- پخش کننده : لیان مووی توزیع کننده : فیلم ایران

6- موسیقی و آهنگسازی : آرمان موسی پور

7- تدوین : نیما جعفری جوزانی

 

تصاویر و عکس های فیلم :

دانلود فیلم سینمایی مطرب با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی مطرب با لینک مستقیم


 

پخش آنلاین پیش نمایش فیلم