دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

منطقه پرواز ممنوع: این سینمایی جذاب و ماجراجویانه بیانگر اتفاقات حول محور سه نوجوان است که برای شرکت در مسابقات فرستادن پهباد در آسمان آماده می شوند .آن ها تمرین خودرا در جنگل شروع می کنند اما ناگهان یوزپلنگ را در این بین پیدا میکنند و درگیر مشکلات مربوط به آن می شوند...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود رایگان فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود قانونی فیلم افزوده شد

 

توضیحاتی درباره فیلم منطقه پرواز ممنوع :

فیلم منطقه پرواز ممنوع یک سینمایی ماجرجویانه جدید و متفاوت که به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد در سال 1398 ساخته شد و در آبان ماه همین سال اکران عمومی آن در سینما ها آغاز شده است و استقبال خوبی داشته است.

این فیلم که برای کودک و نوجوان ساخته شده است در سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نجوان اصفحان برنده عنوان پرمخاطب ترین فیلم و همچنین پروانه زرین بهترین بازیگری را از آن خود کرد تا در همین ابتدا روند موفقیت را به صورت نجومی پیش بگیرد.

این فیلم که با مضمونی درباره ماجراجویی سه نوجوان ساخته شده است که میخواهند در مسابقت به پرواز در آوردن پهباد شرکت کنند و هدف بالایی دارند اما در این بین با یوزلنگ در جنگل وقتی در حال تمرین هستند مواجه می شوند و مشکلات جالبی را برای آن ها به وجود می آورد.

اخبار ساخت فیلم منطقه پرواز ممنوع: نکته جالب درباره ساخت این فیلم حضور ادیان عمومی در زمان فیلم برداری و همچنین حضور نماینده پلیس و کانون اسلامی است همچنین ظاهرا در نشست آن وارد حواشیه عجیبی شده بود اما مشکل به خصوصی پیش نیامد برای اکران آن و تا الان هم با این که مدت کمی از اکران میگذرد اما استقبال قابل توجهی از آن شده است.

 

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم

عوامل فیلم منطقه :

1- کارگردان : امیر داسارگر

2- تهیه کننده: حامد بامروت نژاد

3- تدوین: ابوذر حیدری

4- مدیر فیلمبرداری: علی رنجبر

5- طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری

6-طراح گریم: امیر ترابی

7-جلوه های ویژه بصری: سید هادی اسلامی

8- جلوه های ویژه میدانی: محمدرضا ترکمان و حمید رسولیان


تصاویری از فیلم

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با بالاترین کیفیت ها


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان