دانلود فیلم مولا

در این فیلم قرار است شخصیت امیر مومنان علی ابن ابیطالب (ع) بیش از پیش معرفی شود و همچنین به طور مفصل به واقعه غدیر خم پرداخته خواهد شد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید مولا با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمنامه در حال بازنویسی است

لینک دانلود فیلم مولا بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

این فیلم همان طور که از اسمش پیداست در مورد شخصیتی است که عالم باید به وجود همچین شخصیتی و اثری که در تاریخ گذاشته است بنازد بله سر سلسله امامت و ولایت امیر المومنین علی (ع) را عرض می کنم. که جان ناقابلم فدای او و فرزندانش باد.

این جا جاشه یک گلگی از سینمای ایران بکنم و به عبارتی بهتر هممون یک مطالبه داشته باشیم در مورد معصومین علیهم السلام فیلم و سریال یا ساخته نشده یا کم ساخته شده است اما این را به جد می توان گفت که اگر اثر خوب در این زمینه ساخته شود بارها و بارها دیده خواهد شد.

حالا عباس لاجوردی که مستندهای زیادی در مورد جنگ سوریه و با موضوع مدافعان حرم ساخته و حتی اولین فیلمش را هم با نام جشن تولد با موضوع سوریه و در سوریه ساخت قصد دارد دومین فیلمش را در مورد شخصیت گرانمایه امیرالمومنین (ع) و واقعه غدیر بسازد.

لاجوردی اعلام کرده با توجه به محدودیت هایی در کشور سعودی است اما برخی لوکیشن ها را بازسازی خواهیم کرد و همچنین از شهرک سینمایی فیلم محمد رسول الله بهره خواهیم گرفت.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده و کارگردان : عباس لاجوردی

2- تهیه کننده :

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

داتلود فیلم سینمایی مولا با کیفیت عالی

داتلود فیلم سینمایی مولا با کیفیت عالی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید