دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید مکرمه با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت فیلم صادر شده است

لینک دانلود فیلم مکرمه بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

ابراهیم مختاری در پاییز سال 26 شمسی در شهر بابل استان مازندران به دنیا آمده است و در سن 25 سالگی دنبال علاقش که همون فیلمسازی بود رفت و در اوایل انقلاب مدرک لیسانسش رو از فرانسه گرفت و برگشت.

ابراهیم کار رو با مستندسازی شروع کرد و بیشتر آثاری که ساخته و به عناوینی هم دست پیدا کرده به خاطر کارهای مستندش بوده و نه به خاطر دو اثر داستانی که تا کنون ساخته است.

فیلم داستانی اول او زینت بود که در سال 72 جلوی دوربین برد و فیلم سینمایی دوم او برگ جان بود که با بازی سعید پورصمیمی و مهدی احمدی در آبان 96 در گروه سینمایی هنر و تجربه به اکران رساند.

حالا مختاری پروانه ساخت سومین فیلم خود را دریافت کرده است که مثل فیلم قبلی اش برگ جان علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم نیز به عهده خودش می باشد.

این فیلم به احتمال فراوان از اثر مستند مکرمه، خاطرات و رویاها الهام گرفته شده است که این فیلم مستد در جشنواره های مختلف و معتبر خارجی شرکت نمود و جوایز مختلفی را بدست آورد.

ابراهیم مختاری با این مستند سه جایزه بهترین فیلم حرفه‌ای مستند در کنکور ردپای زندگی فرانسه، جایزه طلایی کشورهای داو زنگبار و دیپلم افتخار جشنواره بین‌المللی سانفرانسیسکو، آمریکا را توانسته کسب کند.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده، تهیه کننده و کارگردان : ابراهیم مختاری

2- مدیر فیلمبرداری :

3- مدیر صدابرداری :

4- طراح گریم :

5- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم مکرمه ابراهیم مختاری

دانلود فیلم مکرمه ابراهیم مختاری

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه