دانلود فیلم مکرمه

مکرمه، فیلمی در ژانر اجتماعی است که سومین فیلم بلند داستانی ابراهیم مختاری در مقام کارگردان است.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید مکرمه با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت فیلم صادر شده است

لینک دانلود فیلم مکرمه بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

ابراهیم مختاری در پاییز سال 26 شمسی در شهر بابل استان مازندران به دنیا آمده است و در سن 25 سالگی دنبال علاقش که همون فیلمسازی بود رفت و در اوایل انقلاب مدرک لیسانسش رو از فرانسه گرفت و برگشت.

ابراهیم کار رو با مستندسازی شروع کرد و بیشتر آثاری که ساخته و به عناوینی هم دست پیدا کرده به خاطر کارهای مستندش بوده و نه به خاطر دو اثر داستانی که تا کنون ساخته است.

فیلم داستانی اول او زینت بود که در سال 72 جلوی دوربین برد و فیلم سینمایی دوم او برگ جان بود که با بازی سعید پورصمیمی و مهدی احمدی در آبان 96 در گروه سینمایی هنر و تجربه به اکران رساند.

حالا مختاری پروانه ساخت سومین فیلم خود را دریافت کرده است که مثل فیلم قبلی اش برگ جان علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم نیز به عهده خودش می باشد.

این فیلم به احتمال فراوان از اثر مستند مکرمه، خاطرات و رویاها الهام گرفته شده است که این فیلم مستد در جشنواره های مختلف و معتبر خارجی شرکت نمود و جوایز مختلفی را بدست آورد.

ابراهیم مختاری با این مستند سه جایزه بهترین فیلم حرفه‌ای مستند در کنکور ردپای زندگی فرانسه، جایزه طلایی کشورهای داو زنگبار و دیپلم افتخار جشنواره بین‌المللی سانفرانسیسکو، آمریکا را توانسته کسب کند.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده، تهیه کننده و کارگردان : ابراهیم مختاری

2- مدیر فیلمبرداری :

3- مدیر صدابرداری :

4- طراح گریم :

5- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم مکرمه ابراهیم مختاری

دانلود فیلم مکرمه ابراهیم مختاری

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید