دانلود فیلم مکس دیوانه جاده خشم (mad max fury road 2015)

فیلم درباره ی چندین سال بعد است که زمین در حد نابودی رسیده و چیزی جز بیابان های خشک و بدبختی و زجر باقی نمانده است . حالا هر موجودی سعی می کند زندگی خود را نجات دهد . در این بین موجوداتی هستند که برای تقویت خود از خون انسان ها تغذیه می کنند و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم مکس دیوانه جاده خشم (mad max fury road 2015) با دوبله ی فارسی

دانلود با سه کیفیت و حجم کم 

Download new movie mad max fury road for direct

همراه با تریلر آنلاین

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم mad max fury road 2015

فیلم به کارگردانی George Miller می باشد که در سال 2015 ساخته شده است . یکی از فوق العاده ترین فیلم های تاریخ همین فیلم فوق العاده هست .داستان فوق العاده ای نیز داراست . داستان فیلم از این قرار است که  : فیلم درباره ی چندین سال بعد است که زمین در حد نابودی رسیده و چیزی جز بیابان های خشک و بدبختی و زجر باقی نمانده است . حالا هر موجودی سعی می کند زندگی خود را نجات دهد . در این بین موجوداتی هستند که برای تقویت خود از خون انسان ها تغذیه می کنند و با تزریق خون آنان به بدن خود قدرتشان را به دست می آورند و به انسان ها کیسه ی خون می گویند . مکس یکسی از آن کیسه خون هاست که خانواده ی خود را از دست داده و حالا از آن به عنوان کیسه ی خون استفاده می شود . بعد از یک سفر ناموفق مکس با ان گروه موجودات مکس قصد فرار می کند و بعد از فرار به یک کامیون می رسد و با آنها هم سفر می شود که ….

 

جوایز دریافتی فیلم

فقط داستان فیلم نیست که این چنین داستان متفاوت و جذابی دارد بلکه فیلم برداری / صحنه های اکشن / جلوه های ویژه ی فیلم و … فوق العاده هستند . خب البته به یکی از بهترین فیلم های دنیا تبدیل شده است بی دلیل نبوده . این فیلم بیش از 200 جایزه دریافت کرد و علاوه بر آن در بیش از 200 جایزه نیز نامزد شد که در اینجا به چند جایزه ی دریافتی توسط این فیلم اشاره میکنیم : برنده اسکار بهترین تدوین صدا , برنده اسکار بهترین صداگذاری , نامزد اسکار بهترین کارگردانی , نامزد اسکار بهترین فیلم , نامزد اسکار بهترین جلوه‌های تصویری , نامزد اسکار بهترین فیلم‌برداری , برنده اسکار بهترین گریم و آرایش مو , برنده اسکار بهترین تدوین و….

 

تام هاردی در اثر نیز نقش اصلی فیلم را ایفا می کند که یکی از بهترین های هالیوود در این زمینه فیلم هاست . علاوه بر اینکه فیلم ارزش دیدن را داراست و پیشنهاد می شود مطمئنا حتی ن یک بار بلکه چندین بار نیز ارزش تماشا و وقت گذاشتن را دارد و یکی از جذاب ترین فیلم های دنیاست با ایفای نقش ستارگان و داستانی زیبا با فروش 378 میلیون دلاری !

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :George Miller

نویسندگان : George Miller , Brendan McCarthy , Nico Lathouris

تهیه کنندگان : Doug Mitchell , George Miller , PJ Voeten

موسیقی : Junkie XL

ستارگان : Tom Hardy , Charlize Theron , Hugh Keays-Byrne , Nicholas Hoult , Riley Keough

 

گالری تصویر بازیگران و نمایی از فیلم

دانلود فیلم مکس دیوانه با دوبله ی فارسی

 

دانلود mad max fury road

 

تریلر آنلاین