دانلود فیلم مگرالن

مگرالن:داستان این فیلم درباره زندگی یک خانواده در قبرستان خودرو ها است جایی که ماجراهای برادر و خواهرش نشان میدهد وقتی برادر بزرگتر میخواهد خواهر کوچک تر خودرا در آن مکان عجیب امیدوار کند تا زندگی بهتری داشته باشد آن ها با هم ماشین جالبی را درست میکنند و روزشان را با همان ماشین می گذرانند اما مشکلاتی درون خانواده ایجاد می شود و ....

دانلود رایگان فیلم ایرانی مگرالن با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم مگرالن پس از اتمام اکران اضافه خواهد شد

زمان اکران : آبان 1398

تصاویری جدیدی از فیلم اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم مگرالن :

مگرالن یک فیلم اجتماعی جذاب است که به کارگردانی مریم زارعی سازنده جوان صنعت سینما ایران است که تهیه کنندگی این اثر را نیز خودش به عهده گرفته است و توانسته تا به اینجا کار این فیلم را در جشنواره بین المللی دانوب آبی برای رقابتی جدی معرفی کند.

جشنواره بین المللی دانوب آبی به عنوان یک حمایت کننده از استعداد هایی همچون مریم زارعی است که ساخته های آن هارا با سایر فیلم ها در رقابتی جذاب میگذارد و در نتیجه بهترین ها را به عنوان کارگردان یک اثر معرفی می کند .

مگرالن را میتوان به عنوان یک فیلم خاص و جذاب در نظر گرفت در همین ابتدای اکران خود استقبال مورد توجهی داشته است و انتظارات را بسیار بالا برده است داستانی جذاب و متفاوت که حول محور یک خانواده که در قبرستان ماشین ها زندگی میکنند میگذرد و د این بین برادر بزرگ تر و خواهر کوچک ترش به دنبال سرگرمی برای خود هستند.

اخبار ساخت فیلم مگرالن: عوامل این سینما جوان و با استعداد هستند از کارگردان آن مریم زارعی گرفته تا سایر عوامل اکثرا تجارب اولیه خودرا به طور حرفه ای میگذرانند با این حال توانسته فیلمی با دستان پردازی بسیار خوب بسازند تا بتوان در جشنواره دانوب آبی رقابت کند مسلما این سینمایی تا پایان مدت اکران مورد استقبال بیشتری نیز قرار خواهد گرفت.

دانلود فیلم مگرالن با لینک مستقیم

دانلود فیلم مگرالن با لینک مستقیم

عوامل فیلم سینمایی مگرالن :

1- کارگردان و تهیه کننده: مریم زارعی

2- نویسنده: پیام سعیدی

3- دستیار کارگردان: حامد عزیزی

4- طراح صحنه و لباس: آرام موسوی

5 – مدیر تولید: امیر مرسلی

6- طراح گریم: سینا کلانی


تصاویری از فیلم مگرالن :

دانلود فیلم مگرالن بدون سانسور

دانلود فیلم مگرالن بدون سانسور

دانلود فیلم کوتاه مگرالن بصورت کامل و پخش انلاین

دانلود فیلم کوتاه مگرالن بصورت کامل و پخش انلاین

بخش دانلود رایگان