دانلود فیلم ایرانی جدید میرجاوه با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت صادر شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی میرجاوه :

آرمان زرین‌کوب کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال 1381 در سریال رمز به کارگردانی محمدعلی سجادی به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال مرگ تدریجی یک رؤیا، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای آرمان زرین‌کوب محسوب می‌شود.

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده و کارگردان که بیشتر با تهیه‌کنندگی سریال‌های تلویزیونی شناخته می‌شود، این روزها مجوز ساخت اولین فیلم سینمایی خود را دریافت کرده است. وی درباره موضوع این فیلم که نویسندگی آن را هم برعهده دارد، گفت: فیلمنامه‌ای که برای آن به عنوان کارگردان و نویسنده، با تهیه‌کنندگی محسن چگینی، پروانه ساخت سینمایی گرفته‌ام، موضوع اجتماعی‌ دارد و می‌تواند یک تریلر روانشناسانه هم باشد.

وی افزود: این فیلم درباره یک موضوع اجتماعی است و در فضای آپارتمانی‌ می‌گذرد که شرایط در آن‌جا نرمال نیست. با ورود شخصی، ناخواسته وارد ماجرای کهنه‌ای می‌شویم که ذره ذره باز می‌شود…

زرین‌کوب درباره پرداختن به این موضوع بیان کرد: قبل از این فیلم، فیلم دیگری با نام «آکاردئون» در فرمت ویدیویی ساخته بودم که دغدغه‌ام در آن تفاوت عشق‌های نسل‌های قبلی و امروزی و مقایسه آن‌ها بود، در امتداد آن، فکر کردم که باز هم می‌توانم در همین فضا با موضوع آسیب‌های اجتماعی بسیار مهم‌تر کار کنم که بتواند در تداوم فیلم قبلی‌ام باشد.

وی ادامه داد: پس به موضوعی که در ذهنم بود پرداختم و آن را پرورش دادم و بعد از چند بار بازنویسی به کاری قابل دفاع تبدیل شد که به نظرم قابلیت این را داشت که بخواهم آن را به فیلم تبدیل کنم و فکر می‌کنم شاید موضوعی باشد که برای مخاطب قابل تفکر است.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- کارگردانی و نویسندگی: آرمان زرین کوب

2- تهیه کننده: محسن چگینی

3- گریم:

4- مدیر فیلمبرداری:

5- طراح صحنه و لباس:

6- مدیر تدارکات:

7- روابط عمومی:

8- عکاس:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم میرجاوه با هزینه کم

دانلود فیلم میرجاوه با هزینه کم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه