دانلود فیلم میم مثل مادر

میم مثل مادر ، داستان درباره یک مادر است که در دوران جنگ گازهای شیمیایی تنفس کرده است و این روند بر فرزندش تاثیر گذاشته است خیلی ها به اون می گویند فرزندش را به یک آسایشگاه تحویل دهد اما زیر بار نمیرود...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم میم مثل مادر با لینک مستقیم رایگان

دانلود فیلم ایرانی میم مثل مادر با کیفیت عالی 480p و 720p

کیفیت خوب (720p) اضافه شد 

***

 

توضیحات تکمیلی درباره فیلم :

بهشت زیر پای اوست. م مانند مادر .عنوانی قدیمی و ماندگار که در سال 1385 به کارگردانی و فیلمنامه نویسی رسول ملاقلی پور و تهیه کنندگی منوچهر محمدی ساخته شده است و توانست در زمان اکران خود به موفقیت قابل توجه ای برسد و هنوز که هنوزه دربین برتین آثار ایرانی دیده می شود.

این عنوان اتفاقات جنگ مقدس و تاثیراتش را اینبار برروی یک مادر و فرزندش نشان می دهد مادری که گازشیمیایی تنفس کرده و این گاز بر فرزندش نیز تاثیر گزاشته است بنابراین اطرافین از وی میخواهند که پسرش را تحویل آسایشگاه بدهد اما برای اون این کار امکان پذیر نبود و زیربار نمیرفت . به طور کلی میتوان این ساخته را عنوانی اجتماعی و درام دانست.

اما کارگردان این اثر مرحوم رسول ملاقلی پور درست بعد از پخش آن بر اثر سکته قلبی در گذشت و این عنوان آخرین ساخته وی می باشد که توانسته تبدیل به فیلم برتر خاطر انگیز برای بسیاری از مخاطبین باشد او جز این اثر 16 عنوان سینمایی دیگر را کارگردانی کرده بود و یکی از باتجربگان زمان خودش به حساب می آمد .او در اواخر سال 1385 از دنیا رفت همچنین از جمله از آثار قدیمی تر و محبوب او میتوان به مزرعه ی پدری نیز اشاره کرد.

 

دانلود فیلم میم مثل مادر با لینک مستقیم

دانلود فیلم میم مثل مادر با لینک مستقیم

لینک های دانلود فیلم میم مثل مادر

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

عوامل ساخت و تولید فیلم :

۱- کارگردان و نویسنده : رسول ملاقلی پور

2- تهیه کننده : منوچهر محمدی


پخش آنلاین تریلر فیلم:


تصاویری از فیلم :

میم مثل مادر (1385)

میم مثل مادر (1385)