دانلود فیلم ناخدا خورشید

ناخودا خورشید یکی از عنواوین برتر سینما ایران که بعد از پخش جوایز ارزنده ای را کسب کرده است داستان این فیلم جذاب درباره دلالی و قاچاق کالا از دریا است و حول محور شخصی معروف به ناخودا خورشید میگذرد و اتفاقاتی که برای او می افتد...

دانلود رایگان فیلم ایرانی ناخدا خورشید با لینک مستقیم و حجم کم

لینک دانلود فیلم با 3 کیفیت اضافه شد

زمان پخش : سال 1365

تصاویری از فیلم اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم ناخودا خورشید:

ناخودا خورشید فیلمی قدیمی اما جذاب و همیشگی که به کارگردانی ناصر تقوایی و تهیه کنندگی هارون یشایائی، محمدعلی سلطان‌زاده در سال 1365 ساخته و در همان پخش شد و توانست تا سال ها در یاد مخاطبین د منتقدین جا باز کند و جوایز زیادی را دریافت کرد.

ناصر تقوایی موج نوی سینما ایران عنوانیست که برای این کارگردان بزرگ و قدیمی استفاده می شود مرحوم تقوایی قبل از شروع کار در سینما فعالیت خودرا در تلویزیون شروع کرد و اورا با سریال معروف دایی جان ناپلئون  می شناسیم و همچنین برنده جایزه پلنگ برنزی جشنواره فیلم لوکارنو برای فیلم ناخدا خورشید در سال ۱۹۸۸ می‌باشد.

ناخودا خورشید برداشت آزادی است از داستان داشتن و نداشتن ارنست همینگوی می‌باشد این فیلم یکی از بهترین آثار سینمای ایران است که توانسته موفقیت های زیادی را بعد پخش به دست آورد و تاریخ سینما ایران فیلمی به یاد ماندنی خواهد ماند.

حواشی ساخت ناخودا خورشید: فیلم برداری و ساخت این فیلم مطمئنا در آن دوران قدیم آن هم در آب های خلیج فارس برای عوامل این سینمایی مشکلاتی را درست کرده بود اما توانستند در نهایت به بهترین شکل ممکنه خروجی مطلوبی را داشته باشند و تمامی ساخته آن ها نیز مورد پسند منقدین وقت و آینده می باشد.

دانلود فیلم ناخدا خورشید با لینک مستقیم

ی دانلود فیلم ناخدا خورشید با لینک مستقیم

عوامل فیلم ناخودا خورشید:

1- کارگردان : ناصر تقوایی

2- تهیه کنندگان: هارون یشایائی، محمدعلی سلطان‌زاده

3- نویسنده: ناصر تقوایی

4 – آهنگساز: فریدون ناصری

5-فیلم‌ برداری : مهرداد فخیمی

6- تدوین: ناصر تقوایی


تصاویری فیلم ناخودا خورشید :

دانلود فیلم ناخدا خورشید بدون سانسور

دانلود فیلم ناخدا خورشید بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم قدیمی ناخدا خورشید

دانلود رایگان فیلم قدیمی ناخدا خورشید


پخش آنلاین