دانلود فیلم ایرانی ناردون با کیفیت عالی به صورت رایگان 

فیلم سینمایی ناردون به کارگردانی فریدون حسن پور 

پخش آنلاین تریلر فیلم با کیفیت بالا 

 

توضیحات کلی درباره ی این فیلم 

فیلم سینمایی ناردون ساخته فریدون حسن پور در سال 1395 میباشد.این  فیلم  که در زمان فروش خود توانست فروش بالایی داشته باشد . از چند نظر شاخصه کمدی  برای خنداندن مخاطب بهره برده است و سعی کرده تا تمام سلیقه مخاطب را با آن ارزیابی کند . به هر حال نمی توان گفت که فیلم خوبی نیست زیرا مخاطبان خاص خود را به همراه دارد و دارای نکات اخلاقی اجتماعی و حتی سیاسی نیز است.  هم چنین می توان در این فیلم از حضور بازیگرانی همچون امین حیایی ,لیلا اوتادی و مهران رجبی سیروس گرجستانی و مهران رجبی نیز نام برد که در کنار یکدیگر به ایفای نقش پرداخته اند .

 

اما گفته میشود  که اقای حسن پور دقیقا برای پر کردن زمان خالی فیلم دست به سکانسهای تکراری و کلیشه ایی زده که فیلم را برای مخاطب عادی می سازد.داستان هم به گونه ایی است که گویی آقاجان در حال مرگ است و مهران طمع کار اجازه دفن این قبر را نمی دهد و می خواده  انجا را بفروشد همین است که به یاد آقاجان می افتد  که باید از دختری که سالها قبل قرار بود  با او ازدواج کند حالیت بگیرد در انیجاست که پسر آقاجان نیز با دیدن دختر اون خانم یک دل نه صد دل عاشق و دلباخته او میشود. و ماجرای به خوشی وخوبی تمام می شود .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم 

کارگردان : فریدون حسن پور

تهیه کننده : منصور سهراب پور

نویسنده : فریدون حسن پور

اسامی بازیگران : امین حیایی(فیلم درخونگاه), لیلا اوتادی ,مهران غفوریان , شهرام قائدی, امیر نوری ,مهران رجبی ,سیروس گرجستانی

موسیقی : بهزاد عبدی

تدوین : مهدی حسینی وند

فیلمبرداری : ابراهیم غفوری

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1395

فروش گیشه : 4,002,209,000

 

تصاویر فیلم 

داستان فیلم سینمایی ناردون

 

بازیگران فیلم ناردون

 

پشت صحنه فیلم ناردون

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه