دانلود فیلم ننه لالا و فرزندانش

فیلم ژانر اجتماعی دارد و در داستان آن آمده شده است : علی پسر ننه لالا یک سالی است که برای کارگری به ژاپن رفته، اما بیشتر از شش ماه است که از او خبری نیست. حالا همه اهل محل، به خصوص بچه ها می دانند که ننه لالا چقدر بی تاب است و آرزوئی جز یافتن خبری از پسرش ندارد.

دانلود فیلم ننه لالا و فرزندانش با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت عالی و حجم کم

تصاویری از فیلم اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم ننه لالا و فرزندانش

فیلم به کارگردانی کامبوزیا پرتوی در ژانر اجتماعی محصول سال 1375 می باشد . داستان فیلم از این قرار است که : علی پسر ننه لالا یک سالی است که برای کارگری به ژاپن رفته، اما بیشتر از شش ماه است که از او خبری نیست. حالا همه اهل محل، به خصوص بچه ها می دانند که ننه لالا چقدر بی تاب است و آرزوئی جز یافتن خبری از پسرش ندارد. در یک بعدازظهر گرم آفتابی، که همه بزرگترها برای مراسم تدفین یکی از اهالی محل به گورستان رفته اند، ناگهان تلفن منزل امیر پسرک ده دوازده ساله زنگ می زند. در آن سوی سیم علی است و می خواهد با مادرش حرف بزند. او می گوید یک ساعت دیگر مجدداً تلفن می کند و از امیر می خواهد در این فاصله، مادرش را پای تلفن بیاورد. اما …

 

کامبوزیا پرتوی در تازه ترین کارش سریال کامیون را در نمایش خانگی آورده است . وی زاده ی 1334 در رشت می باشد و 4 بار موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه از جشنواره فیلم فجر شده‌ است و از این نظر رکورد دار است. او همچنین برای ساخت فیلم ماهی جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم جیفونی ایتالیا و جایزه یونیسف از جشنواره فیلم برلین و جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم آدلاید استرالیا را به دست آورد. برای فیلم من ترانه 15 سال دارم نیز جایزه ی بهترین فیلمنامه را دریافت کرده است.

 

این کارگردان یکی از بهترین کارگردانان ایرانی است که توانسته است آثار فوق العاده ای در کارنامه اش ثبت کند و جوایز فراوانی دریافت کند. این اثر نیز مانند سایر اثارش فیلمی زیبا با داستانی جالب می باشد که میتواند شما را سرگرم کند.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :کامبوزیا پرتوی

نویسنده :کامبوزیا پرتوی

تهیه کننده : وحید نیکخواه‌ آزاد

فیلمبردار : بهمن زنوزی

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم ننه لالا و فرزندانش

 

دانلود فیلم ننه لالا و فرزندانش

 

دانلود فیلم ننه لالا و فرزندانش