دانلود فیلم ایرانی جدید نگهبان شب با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم مجوز ساخت گرفته و به زودی کلید خواهد خورد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی نگهبان شب :

رضا میرکریمی را همه می شناسید او بسیار فیلم ساخته که آخرین کار آقای میرکریمی فیلم قصر شیرین است که کلی جایزه برده است و در آن حامد بهداد بازیگر اصلی بود و بازیگر بومی نیز برده برد.

میرکریمی مثل غالب آثار در این کار نیست در سمت تهیه کننده ظاهر شده است و طبق پیشنی ها انجام شده پیش تولید زمان بر خواهد بود و قرار است چند بازیگر تازه معرفی گردد.

محمد داوودی نویسنده کار بلد سینماست او کلی جایزه برده ار جمله سیمرغ بلورین آخرین کار میرکیریمی را همراه محسن قرایی اما داوودی این بان همراه میرکریمی اثر جدید را نوشته و کار ساخته شود.

نوید محمدزاده پس از یک سال دوری از سینما حالا با چند کار قرار داد بسته است و قرار است به عنوان بازیگر اصلی در کنار بازیگران تازه وارد عرصه سینمای ایران بازی کند.

در مورد داستان این فیلم اطلاعات زیادی در دست نیست یا بهتر بگویم هنوز هیج اطلاعاتی به بیرون درز نکرده است و پیش بینی میشود که این کار هم مثل سایر کارهای این دو نفر اثری ارزشمند و مورد توجه قرار گیرد.

این فیلم پس از عرضه در جشنوارهای مختلف و اکران عمومی با بالاترین کیفیت ممکن عرضه خواهد شد که ما در سایت آن را عرضه خواهیم نمودکه خواهید توانست از تماشای آن لذت ببرید.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

تهیه کننده و کارگردان: رضا میرکریمی

نوییسندگان: محمد داوودی و رضا میرکریمی

 

 

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم نگهبان شب با کیفیت عالی

دانلود فیلم نگهبان شب با کیفیت عالی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه