دانلود فیلم ایرانی جدید نیسان آبی با لینک مستقیم کیفیت بالا

فعلا ساخت فیلم عقب افتاد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی نیسان آبی :

فیلم جدید منوچهر هادی به تهیه کنندگی احسان ظلی پور و نویسندگی کمیل روحانی پروانه ساخت گرفت.منوچهر هادی کارگردان جوانی که این مدتی پیشتر با سریال دل در نمایش خانگی حضور داشت، به زودی پیش تولید فیلم سینمایی جدیدش را آغاز میکند.

اما تصمیم گرفت سریال گیسو یا عاشقنامه 2 را بسازد و بعد به این فیلم سینمایی را جلو دوربین ببرد، فیلم سینمایی رحمان 1400 آخرین ساخته سینمایی منوچهر هادی بود که آخرین روزهای اسفندماه سال 97 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد اما بعد از یک ماه اکران از پرده سینماها پایین کشیده شد و اکران آن موقف شد.

آینه بغل فیلم دیگر منوچهر هادی است که سال 1396 ساخته شد و با استقبال خوبی در سینماها روبرو شد. محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر، نازنین بیاتی بازیگران اصلی فیلم آینه بغل را تشکیل میدهند.

احسان ظلی پور متولد سال 1360 در در دوحه‌ قطر ، خبرنگار، مدیر روابط عمومی و تهیه کننده ایرانی است. او لیسانس روزنامه‌نگاری دارد. احسان ظلی پور برادر آرش ظلی پور، مجری، تهیه کننده و خبرنگار است. احسان ظلی پور، تهیه کنندگی را برای اولین بار در سال 1395، با فیلم سینمایی «خانم یایا» به کارگردانی و نویسندگی عبدالرضا کاهانی تجربه کرد.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- کارگردان: منوچهر هادی

2- تهیه کننده: احسان ظلی پور

3- نویسنده: کمیل روحانی

4- مدیر فیلمبرداری:

5- طراح صحنه و لباس:

6- طراح گریم:

7- مجری طرح:

8- مدیر تولید:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم نیسان آبی منوچهر هادی

دانلود فیلم نیسان آبی منوچهر هادی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه