دانلود فیلم پا تو کفش من نکن

داستان فیلم با ژانری کمدی _ اجتماعی درباره ی دو زوج است که برای ثبت ازدواج به محضر می روندا اما اسم وفامیل آنها با دو زوج اشتباهی در شناسنامه یکدیگر ثبت می شود و ...

دانلود رایگان فیلم پاتو کفش من نکن با کیفیت فول اچ دی 

دانلود اثر زیبای سینمایی پا تو کفش من نکن  به صورت مستقیم 

لینک های دانلود رایگان با 3 کیفیت اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی این فیلم

فیلم سینمایی پاتو کفش من نکن ساخته محمدحسین فرح بخش  کارگردانی نام اشنا برای تلویزیون و سینمای ایران است که بیشتر به عنونا تهیه کننده آواز ی بالایی در سینما دارد ..وی اکثرا فیلمهای جدید و جذابی همچون خداحافظ رفیق و عطش را به عرصه رسانده است که توانسته مخاطبان زیاید جذب کند . هم چنین بعد از آن با فیلم مستانه که بیشتر شبیه یک اثر صعیف بود  با بازی سحر دولتشاهی و میلاد کی مرام بود.

 

فیلم پا توک فش من نکن نیز درباره ی دو زوج است که به محضر میروند تا بتوانند ازدواج خود را بت کنند  اما در آنجا دچار مشکلی دیگر می شوند  واسم هارکدام از آنها با دو زوج دگر جابه جا می شود  با این حال عده ایی فکر می کنند  که فیلمنامه ان به گونه ایی کاملا پیش پا افتاده است .. زیرا به طور دقیقی بی محتوایی در آن موج می زند  و مخاطب را از دیدن زده می کند  با این حال به نظر خودم که می توان فیلم خوبی هم از دید طنز باشه چرا که نویسنده تلاش کرده تا هرچه جذابتر بر وقایع ان بپردازد و خنده بر لبان مخاطب بنشاند. واصل ماجرا چیزی لاغیر این نیست .فیلم جذاب و تماشایی است که میتواند اوقات خوشی را برایتان بسازد.

 

عوامل و ساخت فیلم و تهیه فیلم 

کارگردان : محمدحسین فرح بخش

تهیه کننده : عبدالله علیخانی

نویسنده : زهرا پیرهادی

اسامی بازیگران : سحر قریشی (بازیگر آب نبات چوبی) ,یوسف تیموری, بهنوش بختیاری, علی صادقی ,سیروس گرجستانی, رضا ناجی

موسیقی : امیر مهراد فربد نصرتی

تدوین : حامد حسینی

فیلمبرداری :  احمد احمدی

فروش گیشه :1,241,095,000

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396

 

تصاویر فیلم پا تو کفش من نکن

بازیگران فیلم پاتو توکفش من نکن

 

 

پشت صحنه فیلم پاتو تو کفش من نکن