دانلود رایگان فیلم ایرانی پدر آن دیگری با کیفیت های متفاوت 

دانلود اثر زیبای پدر ان دیگری با لینک مستقیم 

پخش آنلاین تریلر فیلم همراه با لینک رایگان + سرعت بالا 

 

توضیحات کلی درباره ی این فیلم 

فیلم سینمایی پدر آن دیگری ساخته یدالله صمدی  در باره ترسیم جامعه کنونی ماست .با این حال این فیلم در سال 1394 تولید شده و در سال 95 موفق به اکران شد و توانست مخاطبانی در زمینه نوجوانان و بزرگسالان داشته باشد فیلمی کاملا هیجان انگیز که مخاطب را به دیدن باز می دارد و داستان را به گونه کاملا عامیانه توصیف می کند . داستان از این قرار است که  کودکی 6 ساله از ابتدا توانایی صحبت ندارد و دوستان و فامیل همه او را مورد تمسخر قرار می دهند  و تنها مادرش است که میان این همه سینه سپر کرده است و به او توجه می کند .

 

تا اینکه پسر بزرگتر خانواده به دلیل توجه بیش از حد به او فرار کرده و پیر مرد و پیر زن پیری او را پیدا کرده و به خانه خود می برند .داستانی کاملا متاثر کننده است که می تواند ساعتها مخاطب را پای تلویویون بکشاند . مخاطب نیز دنبال چراهایی و کشف حرف نزدن کودک است که گویی جریان از چه قرار است .البته یم توان اشاره کرد  که این فیلمنامه براساس رمانی با همین نام است  .البته این فیلم به گونه ایی خبر از تبعیض در اکثر خانوده ها می دهد  که ممکن است مشکلات روحی و روانی برای دیگر کودکان می باشد .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم پدر آن دیگری

کارگردان و تهیه کننده : یدالله صمدی

نویسنده : یدالله صمدی  حسین مهکام

اسامی بازیگران : حسین یاری(فیلم داش آکل ), مریم سعادت, هنگامه قاضیانی(سریال همگناه), مریم سعادت ,بنفشه صمدی ,سعید کریمی ,اکبر عبدی ,ثریا قاسمی ,فریده سپاه منصور ,شمسی فضل الهی, جمشید مشایخی, مهدی یار عزیزی, محمد ابهری, افشین نخعی, رامونا شاه

موسیقی : محمدرضا علیقلی

فیلمبرداری : حسن پویا

فروش گیشه : 512,229,700

تاریخ انتشار : 5 آبان 1394

 

تصاویر فیلم 

 

تصاویر فلم پدر آن دیگری

 

داستان فیلم پدر آن دیگری

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه