دانلود فیلم پرواز بادبادک ها

داستان فیلم درباره ی زندگی کودکی به نام مسلم است . مسلم همیشه در مدرسه مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گیرد و در خانه نیز مورد بی مهری و سرزنش والدین است اما معلم او در برابر مشکلات و سختی ها از خود صبوری و مقاومت نشان می دهد. با ورود معلم به روستا متوجه استعداد هاي ذاتي کودک شده و مشکلات مسلم را درک می کند و می فهمد . معلم اکنون می خواهد با وجود این مشکلات به او در شکوفایی این استعداد هایش کمک کند اما ....

دانلود فیلم پرواز بادبادک ها با کیفیت عالی

دانلود با چند کیفیت (720/480)

همراه با تصاویری از فیلم و توضیحات

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم پرواز بادبادک ها

فیلم به کارگردانی علی قوی تن محصول سال 1390 می باشد . داستان فیلم درباره ی زندگی کودکی به نام مسلم است . مسلم همیشه در مدرسه مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گیرد و در خانه نیز مورد بی مهری و سرزنش والدین است اما معلم او در برابر مشکلات و سختی ها از خود صبوری و مقاومت نشان می دهد. با ورود معلم به روستا متوجه استعداد های ذاتی کودک شده و مشکلات مسلم را درک می کند و می فهمد . معلم اکنون می خواهد با وجود این مشکلات به او در شکوفایی این استعداد هایش کمک کند اما ….

 

فیلم از نظر مردم نمره ی 6.1 از 10 را دریافت کرده است که نمره ی نسبتا خوبی برای اثر می باشد و اثر را در رده فیلم های خوب قرار می دهد .فیلم با داستانی متفاوت ساخته شده است و می تواند توجه شما را به خود جلب کند . عده ای نیز فیلم را کم ارزش خوانده و گفته اند داستان فیلم داستان مناسبی نبود و کیفیت فیلمبرداری آن نیز پایین است .

 

نام فیلم انسان را به یاد بادبادک می اندازد هرچند که چه پروازی شروع پروازش خیلی سخت است اما اگر اوج بگیرد…. خب از این حرف ها بگذریم فیلم زیبا است و می تواند مورد قبول شما قرار بگیرد . البته اثر بیشتر اثری سلیقه ای است و ممکن است آن را دوست داشته باشید یا آن را نپسندید!

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :علی قوی تن

نویسنده :علی قوی تن

تهیه کننده :علی قوی تن

بازیگران : روناک پوریادگار ،حسین محمدیان ، علی معرفتی ، علی سیف الدین ، مهسا معرفتی

موسیقی: رضا شایا

صداگذاری: احمد اصلانی

فیلمبرداری: شهاب نوروزیان

تدوین: مهدی حسینی وند ، طاها پارسا

طراحی: علی قوی تن، روشنک پوریادگار

گریم: رحیم‌ مهدی‌ خانی

 

تصاویری از بازیگران فیلم

دانلود فیلم پرواز بادبادک ها

 

 

دانلود فیلم پرواز بادبادک ها

بخش دانلود رایگان