دانلود فیلم پیتوک

فیلم پیتوک که به کارگردانی سید مجید صالحی بزودی ساخت آن آغاز می شود ظاهرا موضوع این فیلم بابیان خالی شدن میز بیلیارد از توپ بیان شده و توضیحات بیشتری داده نشده است...

دانلود رایگان فیلم ایرانی پیتوک با لینک مستقیم و حجم کم

این فیلم در مرحله تولید است

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از بازیگران قرار گرفت

***

 

توضیحاتی درباره فیلم سینمایی :

پیتوک نام فیلم جدیدی است که به کارگردانی سید مجید صالحی و تهیه کنندگی سید محمد قاضی درحال تولید است و پس از مشخص کامل بازیگران قرار است بزودی فیلم برداری آن آغاز شود و باید دید که عوامل آن چه فیلمی را در نظر گرفته اند.

عوامل این فیلم میخواهند آن را به سی و هشتمین جشنوار فیلم فجر برسانند و گمانه زنی ها این است که ساخت آن بسیار سریع تر از آنچه تصور خواهیم کرد اتفاق می افتد و تا چند ماه آینده احتمالا اخباری درباره اکران آن خواهیم شنید همچنین مشخص کردن سریع بازیگران حاکی از آن است که میخواهند کاررا سریع شروع کنند.

با این که عوامل سازنده و بازیگران اصلی فیلم مشخص شده اند اما هنوز موضوع و خلاصه مشخصی از آن رسانه ای نشده است و تنها نقدی که از آن آمده است دررابطه با میز بیلیارد و پیتوک است آنچه مشخص است اجتماعی بودن مضمون این سینمایی است.

اخبار ساخت پیتوک: همانطور که گفتیم تا کنون نام سه تن از بازیگران اصلی این فیلم رسانه ای شده است و مرحال ساخت آن به سرعت رو به انجام است و میخواهند آن را به سی و هشتمین مراسم فیلم فجر برسانند ظاهرا ایفای نقش هنرمندانی همچون هادی حجازی فر و احسان بذلی و مهتاب کرامتی در این فیلم قطعی شده است.

 

دانلود فیلم پیتوک با لینک مستقیم

دانلود فیلم پیتوک با لینک مستقیم

عوامل فیلم پیتوک:

1- کارگردان: سید مجید صالحی

2- تهیه کننده: سید محمد قاضی

3- نویسندگان: امیر رضا نوری پرتو و صادق خوشحال

سایر عوامل بزودی….


تصاویری از بازیگران فیلم پیتوک :

مهتاب کرامتی در فیلم پیتوک

مهتاب کرامتی در فیلم پیتوک

 

بخش دانلود رایگان