دانلود فیلم ایرانی پیشی میشی با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم پیشی میشی بعد از پخش شبکه نمایش خانگی اضافه می شود

این فیلم در مرحله تولید قرار دارد.

***

 

اخباری درباره فیلم :

طنزی عاشقانه و جذاب با چاشنی مشکلات ! این فیلم به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی در سال 1398 تولیدش آغاز شده است و فیلم برداری این فیلم که به تازگی بازیگران خودش را کامل کرده است به طور جدی دارد نیمی از مسیر را طی می کند. این فیلم ژانر خانوادگی، درام، اجتماعی، کودک و کمدی دارد.

هم احمد احمدی به عنوان تهیه کننده این فیلم و حسین قناعت کارگردان آن تجارب بی نظیری را در فیلم های کمدی دارند هردوی آن ها تجربه بی نقصی را با رضا عطاران یکی بازیگران و سازنده خوب کشورمان به همراه داشته اند و حال همین موضوع انتظارات را دو چندان خواهد کرد.

همانطور که گفته مضمون کلی این فیلم طنز خواهد بود طنزی که در قالب یک داستان عاشقانه رخ خواهد داد . این فیلم را به عنوان یکی از پر بازیگر ترین کمدی سال می شاسند و هنوز که حتی تولید آن ها به پایان نرسیده است گمانه زنی ها از آن است که بتواند خود را جزع فیلم های کمدی سال آینده بالا آورد. مدت زمان این فیلم 90 دقیقه خواهد بود. تاریخ اکران این فیلم سال 1399 خواهد بود.

اخبار و حواشی فیلم: از نکات قابل توجه این فیلم در حین فیلم برداری حضور ناگهانی جواد رضویان یکی از کمدین های خوب کشورمان در پشت صحنه آن بود که این کارش عوامل و بازیگران این فیلم که خود رضویان با اکثر آن ها فیلم هایی زیادی را بازی کرده است متحیر ساخت. حتی بعد از این اتفاق برخی شایع ها مبنی پیوستن رضویان به این فیلم بود که چند روز بعدش تکذیب شد.

 

عوامل فیلم :

1- کارگردان : حسین قناعت

2- تهیه کننده: احمد اجمدی

3- نویسنده: حسین قناعت

سایر عوامل به زودی …

 


پخش آنلاین پشت صحنه فیلم:


تصاویری از فیلم:

دانلود فیلم پیشی میشی

دانلود فیلم پیشی میشی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه