دانلود فیلم ایرانی جدید چشم و ابرو با لینک مستقیم کیفیت بالا

در مرحله پیش تولید قرار دارد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی چشم و ابرو :

حمید نعمت الله جدیدا رو به فیلم سازی نیاورده او 50 سال از عمرش گذشته و با دستیاری کازگردان شروع کرده و از سال 82 به کارگردانی فیلم پرداخته است، او اغلب کارهایش را خودش نوشته است.

آقای نعمت الله سال گذشته فیلم سینمایی قاتل و وحشی را در حال ساخت بود او قصد داشت این فیلم را به جشنواره برساند اما به دلیل افزایش هزینه رنجکشان و سپس نادران از تولید کنار کشیدن و این فیلم با 70 درصد تصویربرداری تا تعیین تکلیف مالی توقیف شد.

حمید جان این فیلم را توانسته مجوز ساخت بگیرد و بلافاصله وارد پیش تولید شده است او اعلام کرده نمی تواند بخاطر یک فیلم سایر کارها را بر زمین بگذارد او امسال سریال سرباز را نوشته که نیز پخش شد.

لیلا حاتمی بازیگر شناخته شده ایران که کلی فیلم و سریال را بازی کرده او همچنین به جز این فیلم، فیلم هایی نظیر قاتل و وحشی، رگ خواب، و بی پولی را برای نعمت االه بازی کرده است.

محمدرضا گلزار که کمی پیشتر به کرونا مبتلا شد و توانست این بیماری ویروسی مهلک را شکست دهد و جالب بدانید که گلزار در اولین فیلم با نام بوتیک به افای نقش پرداخته است.

در مورد سایر عوامل فیلم هنوز تصمیم گیری نشده است و اطلاع دقیقی از آغاز فیلم برداری و تیم بازیگری تکمیل نشده است. از موارد جذاب فیلم این که دو بازیگر خانم حاتمی و آقای گلزار مدتی قبل در فیلم ما همه با هم هستیم هم بازی بوده اند.

 

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان و نویسنده: حمید نعمت الله

2- تهیه کننده:

3- مدیر برنامه ریزی:

4- مدیرفیلمبرداری:

5- تدوین:

6- گریم:

7- مدیر تولید:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم چشم و ابرو با کیفیت بالا

دانلود فیلم چشم و ابرو با کیفیت بالا

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه