دانلود فیلم چهارمین سیاره منظومه شمسی

چهارمین سیاره منظومه شمسی، دومین فیلم سینمایی ساخته علی ابراهیمی است، این فیلم در ژانر علمی تخیلی و با موضوع فضا ساخته خواهد شد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید چهارمین سیاره منظومه شمسی با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم وارد مرحله پیش تولید شده است

لینک دانلود فیلم چهارمین سیاره منظومه شمسی بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

علی ابراهیمی در سکوت خبری سال گذشته عطر داغ فیلم اول خود را با حضور چهره هایی همچون شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار و … جلوی دوربین برده است و اینک آماده نمایش است فقط منتظر زمان مناسب است.

حالا او قصد ساخت دومین فیلم خود را دارد آن هم در ژانری که کمتر در سینمای ایران کار می شود سبک فیلم علمی تخیلی خواهد بود و همان طور که از اسمش پیدا کار در مورد فضا می باشد.

ابراهیمی در فیلم اولش از جلوه های ویژه کامپیوتری وی اف ایکس استفاده کرده است و حالا می خواهد در فیلم جدیدش بیشتر از این فناوری استفاده نماید بیشتر از یکسال برای نوشتن فیلمنامه وقت گذاشته است. او معتقد است که طراحان جلوه های ویژه در ایران چیزی از این جریان در آمریکا کم ندارند و بلکه شانه به شانه با آن ها پیش می رود.

این فیلم چون در مورد فضا می باشد قرار است در منطقه معروف به کوه های مریخی در استان زر خیز سیستان و بلوچستان حدود 80 درصد فیلم تصویربرداری خواهد شد، فرآیند ساخت فیلم حدود یکسال به طول خواهد انجامید.

فیلم چهارمین سیاره منظومه شمسی به کارگردانی علی ابراهیمی پیش تولید سنگین و گسترده خواهد داشت در این فیلم قرار است 5 بازیگر اصلی ایفای نقش نمایند که 4 نفر از آنها بازیگران چهره خواهند بود و یک نفر از میان علاقه مندان به بازیگری انتخاب می شود.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده و کارگردان : علی ابراهیمی

2- تهیه کننده :

3- طراح گریم :

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم ایرانی چهارمین سیاره منظومه شمسی

دانلود فیلم ایرانی چهارمین سیاره منظومه شمسی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید