دانلود فیلم چپ راست

فیلم چپ راست با ژانر کمدی به کارگردانی رامبد جوان , پیمان قاسم خانی , سروش صحت , حامد محمدی می باشد . درباره ی خلاصه ی فیلم متنی منتشر نشده است اما قطعا فیلم کمدی جذابی خواهد بود.

دانلود فیلم چپ راست با لینک مستقیم 

دانلود با حجم کم و کیفیت HD

همراه با تصاویر کارگردانان فیلم

توضیحات کلی درباره ی فیلم چپ راست

فیلم چپ راست به کارگردانی 4 هنرمند تولید شده است . این اولین بار در سینمای ایران است که چهار کارگردان و ستاره ی سینمای کمدی در یک اثر مشترک با هم همکاری میکنند. رامبد جوان / پیمان قاسم خانی / سروش صحت و حامد محمدی چهار هنرمندی که سابقه ی درخشانی در ساخت اثار کمدی دارند کارگردانی این اثر را بر عهده دارند .

 

این فیلم کمدی که به نظر میرسد فیلم جذابی باشد احتمالا در سال ۹۹ به اکران برسد. همچنین موضوع بحث بر انگیز فیلم نوید کمدی متفاوتی را برای مخاطبان سینما به همراه داشته باشد. از لیست و نام بازیگران فیلم اطلاعاتی در دست نیست.

 

فیلم سینمایی چپ راست که پیش تولید و تولید آن در دی و بهمن امسال در سکوت کامل خبری فیلم برداری شد از جمله پروژه های سینمایی بود که در اولین ساعات اعلام شیوع ویروس کرونا از سمت ستاد مقابله با کرونا برای حفظ سلامتی و ایمنی هنرمندان و عوامل ساخت فیلم تصمیم به توقف فیلمبرداری آن گرفته شد. این درحالی است که کمتر از یک هفته تا پایان فیلمبرداری این فیلم باقی مانده بود . گفته می شود پس از بازگشت به شرایط عادی فیلمبرداری این فیلم سینمایی مجدد از سر گرفته خواهد شد.

 

میتوان گفت فیلمی با این کارگردانان بزرگ قطعا داستانی زیبا و جذاب نیز خواهد داشت و میتواند در لیست فیلم های موفق این کارگردانان ثبت شود . قطعا تمامی این کارگردانان از هنر خاص خود استفاده میکنند تا به گونه ای فیلم را به یک کمدی جذاب و زیبا تبدیل کنند.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان ها : رامبد جوان , سروش صحت , پیمان قاسم خانی , حامد محمدی ( کارگردان چهار انگشت )

بازیگران : از نام بازیگران اثر اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

تصاویری از کارگردانان فیلم

 

سروش صحت یکی از کارگردانان چپ راست

سروش صحت یکی از کارگردانان چپ راست

 

رامبد جوان کارگردان فیلم چپ راست

 

 پیمان قاسم خانی یکی دیگر از کارگردانان فیلم

پیمان قاسم خانی یکی دیگر از کارگردانان فیلم

بخش دانلود رایگان