دانلود فیلم ژن خوک

اولین بار که کلمه ی ژن خوب از دهن یکی از آقازاده ها خارج شد شاید هرگز فکر نمی کرد این کلمه تبدیل به بمب خبری و اجتماعی جامعه ایران شود ، فیلم ژن خوک نگاهی به داستان زندگی چند جوان ساده که از بیکاری و فقر به مسیر خطرناکی کشانده می شوند و چند جوان ثروتمند که بوسیله اشخاص و دوستان با نفوذشان زندگی خوبی را ...

امتیاز کاربران نسبت به فیلم ژن خوک چه عددی است؟
امتیاز 10 از 8
تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول
بخش دانلود

زبان اصلی

کیفیت

480p

حجم

672 Mb

کیفیت

720p

حجم

1.0 Gb

کیفیت

1080p

حجم

1.9 Gb

کیفیت

1080_HQ

حجم

2.6 Gb

کیفیت

Bluray

حجم

5.2 Gb

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید ژن خوک با لینک مستقیم کیفیت بالا

کاور اصلی و رسمی فیلم اضافه شد

لینک دانلود فیلم ژن خوک بعد از اتمام اکران و پخش اضافه شد

تصاویر نویسنده های فیلم قرار گرفت

لینک های دانلود با 4 کیفیت افزوده شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت فیلم سینمایی ژن خوک :

سعید سهیلی که در حال حاضر نگارش فیلمنامه فیلم «حرومی» را با همکاری علی اصغری به اتمام رسانده و برای مجوز ساخت اقدام کرده… از اونجایی که فرایند صدور پروانه ساخت طول می کشه… سهیلی نوشتن فیلمنامه جدیدی رو با همکاری احمد کاوری برگرفته از سوتی یکی از آقازاده ها که گفته بود ژن خوب دارم… شروع کرده با نام «ژن خوک» که مضمونی کمدی دارد…

آقای محسن چاووشی وضیفه خوانندگی آهنگی با نام حلالم کن را داشته است و این موزیک بسیار به جذاب شدن این فیلم کمک کرده است

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

[ نویسندگان: سعید سهیلی و احمد کاوری]

با توجه به تمرکز سعید سهیلی روی فیلم حرومی اعلام کرده که احتمالا با این فیلم به جشنواره غیلم فجر خواهد رفت و فیلم «ژن خوک» را کاوری جلوی دوربین خواهد برد، البته این اخبار هنوز تایید و یا تکذیب نشده است. سایر عوامل یزودی معرفی خواهد شد. شما می توانید اخبار این فیلم را از سایت ما (لیان مووی) پیگیری نمایید.

آخرین اخبار و حاشیه های فیلم :

بدون شک تنها کسی که می توانست فیلمی تا این حد سیاسی و اجتماعی را به شکل بی نظیری نویسندگی و کارگردانی کند سعید سهیلی بود ، همه ی ما آثار خاص او را در ژانر اجتماعی که همیشه آمیخته به طنز بوده است را به یاد داریم. البته که سعید سهیلی همیشه از فرزندانش در فیلم هایش استفاده کرده و این کار همیشه مورد انتقاد مخاطبان بوده است اما این بار در فیلم ژن خوک باز هم از صبا سهیلی در فیلمش استفاده کرده است که خود دهن کجی به عنوان فیلمش نیز می باشد و سر و صدای زیادی به پا کرده است.

واقعا چرا فیلم ژن خوک که خود در ضدیت با امتیاز ویژه آقازاده ها ساخته می شود باید در قسمت انتخاب بازیگر این چنین پارتی بازی شود.

تصاویر و عکس های نویسندگان فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم ژن خوک


تریلر فیلم

بخش دانلود رایگان