دانلود رایگان فیلم ایرانی کبریت سوخته با کیفیت 1080p & 720p & 480p

دانلود اثر سینمایی کبریت سوخته با لینک رایگان 

پخش آنلاین تریلر فیلم با لینک رایگان 

 

 

توضیحات کلی درباره ی این فیلم 

فیلم سینمایی مبریت سوخته ساخته کاظم معصومی در سال 1391 می باشد این فیلم که به گون هایی پوگرایی را در سینما به تصویر کشیده بود  نتوانست به چالش کشیده شود . با این حال فیلم با اشکالات اساسی بزرگی مواجه است فیلم نامه ایی که به گون هایی هم کلا با تناقص ندارند و صدا گذاری آن چنگی به دل نمی زند .با این حال در وهله اول می توانیم بگویم با فیلمی طرف هستیم که سعی کرده تا به طور کامل مدرنیته شدن را به چالش بکشد از جمله دختر و پسهای دوست باهم بازی بیلیارد اما هر چه بیشتر به عمق ان پی ببری چیزی به ظاهر زیبا درون آن نخواهیم دید . از سوی دیگر می تاون گفت که این نوع فیلم به دلیل درام بودن خود می تواند نکته مثبتی به حساب بیاید به شریاطی که از چهارچوب خود خارج نشود اما با ان حال عموم مردم ارا اثری کم جلوه و بی کیفیت ارزیابی می کند  که این نیز به تماشای بیننده اتفاق می افتد .

 

در این فیلم می توان از بازیگری همچون سارا خوینی ها شاهرخ استخری و نیما شاهرخ شاهی نام برد که چندین سال در سینما وتلویزیون حضور وفعالیت پی در پی دارند .داستان از این قرار است که کاوه با یک عابر پیاده ایی تصادف می کند  که باعث مرگ او می شود  خانواده کاوه برای رهایی او هر کاری می کنند اما موفق نمیشوند با این حال پدر هسمرش با قرار دادن وثیقه موفق به ازادی او می شود .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم

کارگردان : کاظم معصومی

تهیه کننده : امیرحسین شریفی

نویسنده :زامیاد سعدوتدیان

 اسامی بازیگران : شاهرخ استخری(سریال دلدادگان ), نیما شاهرخ شاهی ,سارا صوفیانی ,لیلا اوتادی ,امیر رضا دلاوری, محسن افشانی ,مهدی ذوذهب, سارا خوئینی ها ,عنایت بخشی

تدوین : مهدی دهقان

فیلمبرداری : مجتبی رحیمی

فروش گیشه :20,262,000

 

تصاویر فیلم 

داستان فیلم کبریت سوخته

 

بازیگران فیلم کبریت سوخته

 

پشت صحنه فیلم کبریت سوخته

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه