دانلود فیلم 2019 Code 8 کد 8 دوبله فارسی

دانلود با لینک مستقیم و کیفیت بالا

Download new movie code 8 for direct

همراه با تریلر و تصاویری از فیلم

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم Code 8 

این اثر به کارگردانی Jeff Chan در ژانر اکشن _ علمی-تخیلی می باشد . داستان فیلم از این قرار است که کانر رید مادرش بیمار و در حال مرگ است ، به پول و دسترسی به وسایل پزشکی ، نیازمند است که مادرش را نجات دهد . رید با یک ارباب جرم به نام ساتکلیف آشنا میشود که او در برابر کارهای کوچک و جرم های کوچک پول می دهد . کارهای کوچک و بدون دردسر به پایان می رسد. در همین حال ، رید با دوست ساتکلیف ، {نیا} ، یک شفا دهنده و کسی که می تواند مادرش را نجات دهد ، اشنا می شود .

 

با فرا رسیدن روز بزرگ ، هیولای اول را در ابتدا بدون هیچ مشکلی پشت سر می گذارند ، اما برخی از دوستان رید می میرند. رید برای بازگشت در Sutcliffe با افسر پارک تماس گرفت. پلیس و رید به مخفیگاه ساتکلیف حمله کردند. در آنجا ، نیا را برای درمان مادرش به همراه خود می برد. توانایی شفا همراه با قیمت است. هیلر (شفابخش) هر بار که فردی را شفا می دهد صدمه می بیند و اگر سعی کند مادر رید را بهبود ببخشد ، با توجه به اینکه مادر رید بسیار مریض است ، حتی ممکن است بمیرد. رید ، نیا را مجبور می کند که کارش را انجام دهد ، اما سرانجام نیا را آزاد می کند. در نتیجه ، مادرش می میرد. او خود را تحویل پلیس می دهد تا به خاطر جنایاتی که انجام داده مجازات شود.

 

دو بازیگر فیلم باهم برادر هستند و علاوه بر بازیگری تهیه کنندگی اثر را نیز انجام داده اند . همچنبن مبلغ ثبت شده در گیشه فروش 150 میلیون دلار است و 80 درصد مردم و تماشاگران فیلم را پسندیده اند.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم

کارگردان : Jeff Chan

نویسنده : Jeff Chan

تهیه کنندگان : Jeff Chan , Robbie Amell , Stephen Amell , Chris Pare

بازیگران : Robbie Amell , Stephen Amell , Sung Kang , Alex Mallari Jr. , Aaron Abrams

موسیقی :Ryan Taubert

بر اساس : Code 8 (2016) short film

 

تصاویری از بازیگران 

 

دانلود فیلم کد 8

 

دانلود فیلم کد 8 / لیان مووی

 

دانلود فیلم کد 8

 


تریلر آنلاین فیلم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه