دانلود فیلم کلاشینکف با لینک مستقیم

لینک های دانلود با 2 کیفیت قرار داده شد

با حضور ساعد سهیلی و رضا عطاران

 

توضیحاتی درباره ی فیلم کلاشینکف

فیلم به کارگردانی سعید سهیلی در ژانر کمدی درام می باشد که اسطوره ی فیلم های کمدی آقای رضا عطاران نیز در فیلم ایفای نقش کرده است . این فیلم با نقد های زیادی رو به رو شد که در سال انتشار خود ( 1392&1393 ) توانست خود را به خوبی بالا بکشد . گروهی این اثر را شایسته دانسته و داستان آن را بسیار خوب و گیرا فرض کردند و گروهی دیگر داستان را تقلید از سایر اثار دانستند و به ان نمره ی خوبی ندادند . به هر حال از این داستان بگذریم اما فیلم جذاب و بسیار گیرا است که هم دارای داستان خوبی است و هم با تکه های کمدی فیلم را جذاب و جذاب تر کرده اند .پیشنهاد می شود حتما این فیلم را تماشا کنید.

 

داستان فیلم در مورد جوان سربازی است که خواهرش مورد آزار و اذیت فرد ناشناسی قرار می‌ گیرد و وی با شنیدن این خبر، چون با مرخصی او موافقت نمی‌ شود از روی نگرانی با سلاح کلاشنیکفی که به منظور حفاظت از یک بانک تحویل وی داده شده‌ است، ترک پست کرده و بعد از درگیری با شوهر خواهرش او را به قتل می‌ رساند. او برای تهیه هزینه عمل خواهرش بسیار تلاش کرده و در این راه شخصیت‌ های جدیدی وارد داستان می‌ شوند که …. پس به نظر من از نظر داستانی هم با داستانی جذاب رو به رو هستیم که ارزش وقت گذاشتن را دارد .

 

عوامل ساخت فیلم

کارگردان :سعید سهیلی

تهیه کننده :-

نویسندگان : مهدی محمدنژادیان ، سعید سهیلی

بازیگران :ساعد سهیلی (بازیگر چند متر مکعب عشق) ، رضا عطاران ، فرهاد اصلانی ، اندیشه فولادوند ، جمشید هاشم‌ پور ، شهرام حقیقت‌ دوست ، جواد عزتی ، شقایق فراهانی ، سهیلی عاطیه ، سینا مهراد ، انوش معظمی

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم کلاشینکف

 

دانلود فیلم کلاشینکف

 

دانلود فیلم کلاشینکف

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه